Companie
Detalii identificare
Nume firmăNELIMITAT CIVIL ENGINEERING SRL
Cod unic de înregistrare RO 30183287 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/637/2012
EUIDROONRC.J3/637/2012
Data înființării11.05.2012 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaBanat nr. 10, Piteşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
2.500
Profit (Lei)
592
Număr angajați
0
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.500 | 592 | 49 | 1.980 | 0 | 9.042 | 7.062 | 0 |
| 2023 | 1.500 | 348 | 29 | 270 | 0 | 6.766 | 6.496 | 0 |
| 2022 | 1.500 | 605 | 50 | 1.232 | 0 | 7.354 | 6.122 | 0 |
| 2021 | 1.000 | 262 | 22 | 171 | 0 | 5.688 | 5.517 | 0 |
| 2020 | 1.500 | 945 | 79 | 286 | 0 | 5.540 | 5.254 | 0 |
| 2019 | 1.500 | 876 | 73 | 408 | 0 | 4.717 | 4.309 | 0 |
| 2018 | 1.000 | 472 | 39 | 709 | 0 | 4.142 | 3.433 | 0 |
| 2017 | 1.000 | 325 | 27 | 208 | 0 | 3.169 | 2.961 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8.38%
Lichiditate curentă
4.57
Viteza rotație active
0.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8.38%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.68% | 23.2% | 40.33% | 26.2% | 63% | 58.4% | 47.2% | 32.5% |
| Marjă profit brut | 27.6% | 27% | 43% | 28.9% | 66% | 61.4% | 50.2% | 35.5% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 8.38% | 5.36% | 9.88% | 4.75% | 17.99% | 20.33% | 13.75% | 10.98% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.28
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.28 | 0.22 | 0.2 | 0.18 | 0.27 | 0.32 | 0.24 | 0.32 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 449.19 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 457.71 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
4.57
Lichiditate imediată
4.57
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.57 | 25.06 | 5.97 | 33.26 | 19.37 | 11.56 | 5.84 | 15.24 |
| Lichiditate imediată | 4.57 | 25.06 | 5.97 | 33.26 | 19.37 | 11.56 | 5.84 | 15.24 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro