Companie
Detalii identificare
Nume firmăP.R. COMMAND SRL
Cod unic de înregistrare30242057 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012001270357
EUIDROONRC.J2012001270357
Data înființării25.05.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8110
Această clasă include asigurarea de servicii suport combinate în interiorul facilităţilor unui client. Aceste servicii includ curăţenia generală în interior, întreţinerea, evacuarea gunoiului, protecţie şi gardă, dirijarea corespondenţei, recepţia, spălătoria şi servicii legate de susţinerea operaţiunilor în interiorul facilităţilor. Aceste activităţi suport sunt efectuate de către personalul de expoatare , care nu este implicat sau responsabil pentru activităţile sau afacerile esenţiale ale clientului. Această clasă exclude: -asigurarea unui singur serviciu suport (de exemplu servicii de curăţenie interioară generală) sau adresarea unei singure funcţii (de exemplu încălzirea),
clasa cea mai apropiată corespunzătoare serviciului furnizat -asigurarea personalului de administrare şi exploatare pentru funcţionarea completă a unităţii clientului ce poate fi hotel, restaurant, mină sau spital,
clasa unităţii respective -asigurarea administrării şi exploatării în locaţie a sistemului de calcul electronic al unui client şi/sau a facilităţilor de prelucrare a datelor,
6203 -operarea unităţilor corecţionale, pe bază de contract sau comision,
8423
clasa cea mai apropiată corespunzătoare serviciului furnizat -asigurarea personalului de administrare şi exploatare pentru funcţionarea completă a unităţii clientului ce poate fi hotel, restaurant, mină sau spital,
clasa unităţii respective -asigurarea administrării şi exploatării în locaţie a sistemului de calcul electronic al unui client şi/sau a facilităţilor de prelucrare a datelor,
6203 -operarea unităţilor corecţionale, pe bază de contract sau comision,
8423
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de peisagistica si servicii pentru cladiri
Obiect activitateActivitati de servicii suport combinate
Informații de contact
AdresaIon Slavici, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
302.158
Profit (Lei)
205.277
Număr angajați
2
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 302.158 | 205.277 | 17.106 | 42.671 | 0 | 248.488 | 205.817 | 2 |
| 2024 | 296.542 | 210.874 | 17.573 | 34.097 | 0 | 245.511 | 211.414 | 2 |
| 2023 | 299.763 | 201.904 | 16.825 | 3.020 | 0 | 421.811 | 418.791 | 2 |
| 2022 | 299.050 | 236.903 | 19.742 | 2.571 | 0 | 319.457 | 316.886 | 1 |
| 2021 | 103.340 | 83.134 | 6.928 | 1.849 | 0 | 81.832 | 79.983 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 5.000 | 0 | 1.849 | -3.151 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 5.000 | 0 | 2.216 | -2.784 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 4.896 | 0 | 1.861 | -3.035 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 3.508 | 0 | 3.748 | 240 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
67.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.74%
Lichiditate curentă
5.82
Viteza rotație active
1.22
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
67.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.74%
Profit net per salariat
102.639 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 67.94% | 71.11% | 67.35% | 79.22% | 80.45% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 68.92% | 72.09% | 68.2% | 80.07% | 81.44% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.74% | 99.74% | 48.21% | 74.76% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 102.639 Lei | 105.437 Lei | 100.952 Lei | 236.903 Lei | 83.134 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.22
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
239.85 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.22 | 1.21 | 0.71 | 0.94 | 1.26 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 239.85 zile | 240.52 zile | 471.79 zile | 59.42 zile | 219.78 zile | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 151.079 Lei | 148.271 Lei | 149.882 Lei | 299.050 Lei | 103.340 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
5.82
Lichiditate imediată
5.82
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.82 | 7.2 | 139.67 | 124.25 | 44.26 | 0.37 | 0.44 | 0.38 | 1.07 |
| Lichiditate imediată | 5.82 | 7.2 | 139.67 | 124.25 | 44.26 | 0.1 | 0.18 | 0.11 | 0.69 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro