Companie
Detalii identificare
Nume firmăKLEINSOOL 012 SRL
Cod unic de înregistrare RO 30284672 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012000641022
EUIDROONRC.J2012000641022
Data înființării06.06.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6810
Această clasă include:
-cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii sau în leasing: -clădiri cu apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite, mall-uri şi centre comerciale -terenuri
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de divizare a terenurilor în loturi, fără amenajări ale terenului Această clasă exclude: -dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru vânzare,
4110 -subdivizarea şi amenajarea terenurilor,
4299
-cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii sau în leasing: -clădiri cu apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite, mall-uri şi centre comerciale -terenuri
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de divizare a terenurilor în loturi, fără amenajări ale terenului Această clasă exclude: -dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru vânzare,
4110 -subdivizarea şi amenajarea terenurilor,
4299
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateCumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii
Informații de contact
AdresaGheorghe Lazăr nr. 9, Loc. Timişoara | Municipiul Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
448.331
Profit (Lei)
352.124
Număr angajați
1
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 448.331 | 352.124 | 29.344 | 2.655.973 | 2.802.896 | 665.293 | 812.216 | 1 |
| 2023 | 445.407 | 196.645 | 16.387 | 2.676.105 | 2.802.896 | 529.946 | 656.737 | 1 |
| 2022 | 583.019 | 506.511 | 42.209 | 2.682.992 | 2.802.896 | 1.494.343 | 1.614.247 | 1 |
| 2021 | 359.922 | 289.192 | 24.099 | 2.651.478 | 2.802.896 | 1.376.022 | 1.527.440 | 0 |
| 2020 | 329.352 | 290.131 | 24.178 | 2.647.139 | 2.802.896 | 1.330.209 | 1.485.966 | 0 |
| 2019 | 162.387 | 84.691 | 7.058 | 2.628.835 | 2.802.896 | 1.021.774 | 1.195.835 | 0 |
| 2018 | 166.026 | 94.854 | 7.905 | 2.629.079 | 2.672.094 | 774.669 | 817.684 | 1 |
| 2017 | 163.796 | 99.140 | 8.262 | 2.635.961 | 2.672.094 | 686.698 | 722.831 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
78.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.35%
Lichiditate curentă
0.25
Viteza rotație active
0.13
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
78.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.35%
Profit net per salariat
352.124 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 78.54% | 44.15% | 86.88% | 80.35% | 88.09% | 52.15% | 57.13% | 60.53% |
| Marjă profit brut | 81.62% | 45.15% | 88.54% | 83.35% | 91.09% | 55.15% | 60.13% | 63.54% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 43.35% | 29.94% | 31.38% | 18.93% | 19.52% | 7.08% | 11.6% | 13.72% |
| Profit net per salariat | 352.124 Lei | 196.645 Lei | 506.511 Lei | n/a | n/a | n/a | 94.854 Lei | 99.140 Lei |
Viteza rotație active
0.13
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
479.01 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.13 | 0.13 | 0.14 | 0.09 | 0.08 | 0.04 | 0.05 | 0.05 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 2604.72 | 19433.97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 479.01 zile | 281.16 zile | 770.06 zile | 479.5 zile | 332.61 zile | 115.64 zile | 475.97 zile | 108 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 448.331 Lei | 445.407 Lei | 583.019 Lei | n/a | n/a | n/a | 166.026 Lei | 163.796 Lei |
Lichiditate curentă
0.25
Lichiditate imediată
0.25
Pondere active imobilizate
80.82%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.25 | 0.2 | 0.56 | 0.52 | 0.5 | 0.39 | 0.29 | 0.26 |
| Lichiditate imediată | 0.25 | 0.2 | 0.56 | 0.52 | 0.5 | 0.39 | 0.29 | 0.26 |
| Pondere active imobilizate | 80.82% | 84.1% | 65.23% | 67.07% | 67.82% | 73.28% | 77.52% | 79.56% |
| Pondere active circulante | 19.18% | 15.9% | 34.77% | 32.93% | 32.18% | 26.72% | 22.48% | 20.44% |
©Firme.ro