Companie
Detalii identificare
Nume firmăROTERRA MUSIC SRL
Cod unic de înregistrare RO 30311742 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015004589233
EUIDROONRC.J2015004589233
Data înființării14.06.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9002
Această clasă include:
-activităţi suport pentru interpretarea artistică, pentru organizarea in direct de spectacole teatrale, concerte, spectacole de operă sau balet şi alte producţii scenice: -activităţi ale regizorilor, producătorilor, designerilor şi constructorilor de decoruri, maşiniştilor, inginerilor de sunet şi lumini, etc. Această clasă include de asemenea activităţile producătorilor sau organizatorilor de evenimente artistice transmise în direct, cu sau fără facilităţi aferente. Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
-activităţi suport pentru interpretarea artistică, pentru organizarea in direct de spectacole teatrale, concerte, spectacole de operă sau balet şi alte producţii scenice: -activităţi ale regizorilor, producătorilor, designerilor şi constructorilor de decoruri, maşiniştilor, inginerilor de sunet şi lumini, etc. Această clasă include de asemenea activităţile producătorilor sau organizatorilor de evenimente artistice transmise în direct, cu sau fără facilităţi aferente. Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati de creatie si interpretare artistica
Obiect activitateActivitati suport pentru interpretare artistica (spectacole)
Informații de contact
AdresaSf. Agnes nr. 66A, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov
Telefon
Email
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
548.307
Profit (Lei)
-20.591
Număr angajați
3
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 548.307 | -20.591 | -1.716 | 1.896.455 | 1.956.282 | 30.944 | 90.771 | 3 |
| 2023 | 747.950 | 249.019 | 20.752 | 1.913.796 | 2.017.476 | 90.680 | 195.750 | 3 |
| 2022 | 761.273 | 0 | 0 | 3.153.729 | 3.055.130 | 45.206 | -53.269 | 5 |
| 2021 | 771.507 | 230.721 | 19.227 | 917.588 | 1.187.477 | 208.460 | 478.349 | 6 |
| 2020 | 535.930 | 177.278 | 14.773 | 925.689 | 1.090.781 | 82.536 | 247.628 | 5 |
| 2019 | 426.269 | 59.797 | 4.983 | 1.266.135 | 1.102.352 | 234.134 | 70.351 | 6 |
| 2018 | 445.508 | 0 | 0 | 896.269 | 742.507 | 164.316 | 10.554 | 7 |
| 2017 | 336.658 | 4.992 | 416 | 606.161 | 402.682 | 218.161 | 60.627 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-3.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-22.68%
Lichiditate curentă
0.02
Viteza rotație active
0.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-3.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-22.68%
Profit net per salariat
-6.864 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -3.76% | 33.29% | 0% | 29.91% | 33.08% | 14.03% | 0% | 1.48% |
| Marjă profit brut | 0% | 35.21% | 0% | 30.74% | 33.89% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -22.68% | 100% | 0% | 48.23% | 71.59% | 85% | 0% | 8.23% |
| Profit net per salariat | -6.864 Lei | 83.006 Lei | 0 Lei | 38.454 Lei | 35.456 Lei | 9.966 Lei | 0 Lei | 1.248 Lei |
Viteza rotație active
0.28
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
18.28 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.28 | 0.35 | 0.25 | 0.55 | 0.46 | 0.32 | 0.49 | 0.54 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 18.28 zile | 9.55 zile | 5.94 zile | 8.74 zile | 8.62 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 182.769 Lei | 249.317 Lei | 152.255 Lei | 128.585 Lei | 107.186 Lei | 71.045 Lei | 63.644 Lei | 84.165 Lei |
Lichiditate curentă
0.02
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
98.44%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.02 | 0.05 | 0.01 | 0.23 | 0.09 | 0.18 | 0.18 | 0.36 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.05 | 0.01 | 0.23 | 0.09 | 0.18 | 0.18 | 0.36 |
| Pondere active imobilizate | 98.44% | 95.7% | 98.54% | 85.07% | 92.97% | 82.48% | 81.88% | 64.86% |
| Pondere active circulante | 1.56% | 4.3% | 1.46% | 14.93% | 7.03% | 17.52% | 18.12% | 35.14% |
©Firme.ro
