Companie
Detalii identificare
Nume firmăHODREAPRODCOM SRL
Cod unic de înregistrare RO 30323291 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012001626127
EUIDROONRC.J2012001626127
Data înființării15.06.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaBreaza nr. 5, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.834.118
Profit (Lei)
262.754
Număr angajați
7
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.834.118 | 262.754 | 21.896 | 495.853 | 209.783 | 550.343 | 262.994 | 7 |
| 2023 | 1.501.851 | 323.520 | 26.960 | 421.263 | 169.405 | 579.794 | 323.760 | 4 |
| 2022 | 1.229.603 | 344.158 | 28.680 | 214.523 | 63.357 | 495.564 | 344.398 | 4 |
| 2021 | 581.739 | 19.857 | 1.655 | 176.287 | 18.191 | 248.783 | 90.687 | 3 |
| 2020 | 538.585 | 27.754 | 2.313 | 54.514 | 37.091 | 88.254 | 70.831 | 4 |
| 2019 | 590.240 | 42.769 | 3.564 | 77.886 | 60.561 | 60.395 | 43.070 | 3 |
| 2018 | 258.323 | 10.667 | 889 | 102.287 | 63.268 | 39.319 | 300 | 1 |
| 2017 | 148.837 | 0 | 0 | 39.573 | 6.992 | 21.680 | -10.366 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
14.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Lichiditate curentă
1.11
Viteza rotație active
2.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
14.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Profit net per salariat
37.536 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 14.33% | 21.54% | 27.99% | 3.41% | 5.15% | 7.25% | 4.13% | 0% |
| Marjă profit brut | 17.34% | 22.36% | 28.83% | 4.12% | 5.98% | 8.1% | 5.32% | 1.08% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.91% | 99.93% | 99.93% | 21.9% | 39.18% | 99.3% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 37.536 Lei | 80.880 Lei | 86.040 Lei | 6.619 Lei | 6.939 Lei | 14.256 Lei | 10.667 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.41
Viteza rotație stocuri
28.77
Durata medie încasare creanțe
82.5 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.41 | 2 | 2.2 | 2.18 | 4.3 | 4.88 | 2.52 | 5.19 |
| Viteza rotație stocuri | 28.77 | 25.1 | 12.8 | 8.73 | 21.03 | 17.89 | 26.93 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 82.5 zile | 118.81 zile | 40.36 zile | 36.51 zile | 12.13 zile | 14.94 zile | 36.57 zile | 48.4 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 262.017 Lei | 375.463 Lei | 307.401 Lei | 193.913 Lei | 134.646 Lei | 196.747 Lei | 258.323 Lei | 148.837 Lei |
Lichiditate curentă
1.11
Lichiditate imediată
0.98
Pondere active imobilizate
27.6%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.11 | 1.38 | 2.31 | 1.41 | 1.62 | 0.78 | 0.38 | 0.55 |
| Lichiditate imediată | 0.98 | 1.23 | 1.86 | 1.03 | 1.15 | 0.35 | 0.29 | 0.55 |
| Pondere active imobilizate | 27.6% | 22.61% | 11.34% | 6.81% | 29.59% | 50.07% | 61.67% | 24.39% |
| Pondere active circulante | 72.4% | 77.39% | 88.66% | 93.19% | 70.41% | 49.93% | 38.33% | 75.61% |
©Firme.ro