Companie
Detalii identificare
Nume firmăDEIU & ESU SRL
Cod unic de înregistrare30354085 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1703/2012
EUIDROONRC.J12/1703/2012
Data înființării25.06.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaTeilor nr. 25, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
41.764
Profit (Lei)
5.870
Număr angajați
0
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41.764 | 5.870 | 489 | 68.188 | 31.362 | 3.277 | -31.955 | 0 |
| 2024 | 37.165 | 8.438 | 703 | 98.680 | 48.695 | 38.903 | -9.575 | 0 |
| 2023 | 43.500 | 20.747 | 1.729 | 16.545 | 1.028 | 36.375 | 20.987 | 0 |
| 2022 | 42.102 | 13.840 | 1.153 | 180 | 1.028 | 87.998 | 88.989 | 0 |
| 2021 | 35.366 | 16.131 | 1.344 | 180 | 1.028 | 74.310 | 75.149 | 0 |
| 2020 | 27.649 | 12.058 | 1.005 | 255 | 1.028 | 64.039 | 59.017 | 0 |
| 2019 | 42.839 | 18.604 | 1.550 | 280 | 1.028 | 46.038 | 46.959 | 0 |
| 2018 | 28.723 | 0 | 0 | 331 | 6.273 | 22.203 | 28.355 | 0 |
| 2017 | 38.118 | 0 | 0 | 23.717 | 18.740 | 42.418 | 39.375 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
14.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-18.37%
Lichiditate curentă
0.05
Viteza rotație active
1.21
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
14.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-18.37%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 14.06% | 22.7% | 47.69% | 32.87% | 45.61% | 43.61% | 43.43% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 17.47% | 27.87% | 56.27% | 35.42% | 47.77% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -18.37% | -88.13% | 98.86% | 15.55% | 21.47% | 20.43% | 39.62% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.21
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.21 | 0.42 | 1.16 | 0.47 | 0.47 | 0.42 | 0.91 | 1.01 | 0.62 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 701.61 | 679.06 | 570.42 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 282.18 zile | 237.04 zile | 0.65 zile | 0.03 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 38.118 Lei |
Lichiditate curentă
0.05
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
90.54%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.05 | 0.39 | 2.2 | 488.88 | 412.83 | 251.13 | 164.42 | 67.08 | 1.79 |
| Lichiditate imediată | 0.05 | 0.39 | 2.19 | 488.53 | 412.49 | 251.13 | 164.42 | 67.08 | 1.79 |
| Pondere active imobilizate | 90.54% | 55.59% | 2.75% | 1.15% | 1.36% | 1.58% | 2.18% | 22.03% | 30.64% |
| Pondere active circulante | 9.46% | 44.41% | 97.25% | 98.85% | 98.64% | 98.42% | 97.82% | 77.97% | 69.36% |
©Firme.ro