Companie
Detalii identificare
Nume firmăAUDICONT SERV SRL
Cod unic de înregistrare RO 30368641 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012000630042
EUIDROONRC.J2012000630042
Data înființării28.06.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaGeorge Bacovia nr. 10, Loc. Bacău | Municipiul Bacău, Bacău
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
186.368
Profit (Lei)
84.038
Număr angajați
1
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 186.368 | 84.038 | 7.003 | 148.550 | 7.380 | 221.909 | 84.321 | 1 |
| 2024 | 162.202 | 74.586 | 6.216 | 85.690 | 8.606 | 151.910 | 74.826 | 1 |
| 2023 | 117.323 | 33.547 | 2.796 | 12.517 | 4.033 | 49.690 | 41.206 | 1 |
| 2022 | 80.758 | 50.374 | 4.198 | 6.229 | 2.234 | 54.609 | 50.614 | 1 |
| 2021 | 80.050 | 37.969 | 3.164 | 4.410 | 0 | 120.193 | 115.783 | 1 |
| 2020 | 84.050 | 51.107 | 4.259 | 4.388 | 0 | 87.201 | 82.813 | 1 |
| 2019 | 78.300 | 45.007 | 3.751 | 4.083 | 0 | 49.290 | 45.207 | 1 |
| 2018 | 78.350 | 53.910 | 4.493 | 4.291 | 0 | 88.811 | 84.520 | 1 |
| 2017 | 58.300 | 53.110 | 4.426 | 3.689 | 0 | 56.999 | 53.310 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
45.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.66%
Lichiditate curentă
1.49
Viteza rotație active
0.81
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
45.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.66%
Profit net per salariat
84.038 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 45.09% | 45.98% | 28.59% | 62.38% | 47.43% | 60.81% | 57.48% | 68.81% | 91.1% |
| Marjă profit brut | 46.02% | 46.87% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.66% | 99.68% | 81.41% | 99.53% | 32.79% | 61.71% | 99.56% | 63.78% | 99.62% |
| Profit net per salariat | 84.038 Lei | 74.586 Lei | 33.547 Lei | 50.374 Lei | 37.969 Lei | 51.107 Lei | 45.007 Lei | 53.910 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.81
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
202.54 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.81 | 1.01 | 2.18 | 1.42 | 0.67 | 0.96 | 1.59 | 0.88 | 1.02 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 202.54 zile | 172.61 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 186.368 Lei | 162.202 Lei | 117.323 Lei | 80.758 Lei | 80.050 Lei | 84.050 Lei | 78.300 Lei | 78.350 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.49
Lichiditate imediată
1.49
Pondere active imobilizate
3.22%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.49 | 1.77 | 3.97 | 8.77 | 27.25 | 19.87 | 12.07 | 20.7 | 15.45 |
| Lichiditate imediată | 1.49 | 1.77 | 3.97 | 8.77 | 27.25 | 19.87 | 12.07 | 20.7 | 15.45 |
| Pondere active imobilizate | 3.22% | 5.36% | 7.51% | 3.93% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 96.78% | 94.64% | 92.49% | 96.07% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro