Companie
Detalii identificare
Nume firmăGERO BEDOT SRL
Cod unic de înregistrare RO 30387341 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012000280313
EUIDROONRC.J2012000280313
Data înființării03.07.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7120
Această clasă include:
-efectuarea de testări fizice, chimice sau a altor testări analitice, pentru toate tipurile de materiale şi produse, cuprinzând: -testări acustice şi de vibraţii -testări ale compoziţiei şi purităţii mineralelor etc. -activităţi de testare în domeniul igienei alimentelor, inclusiv testarea şi controlul veterinar în legătură cu producţia de alimente -testarea caracteristicilor fizice şi ale performanţei materialelor, cum ar fi rezistenţa, tenacitatea, durabilitatea, radioactivitatea etc. -testarea fiabilităţii şi disponibilităţii -testarea performantelor maşinilor complete: motoare, automobile, echipament electronic etc. -testarea radiografică a sudurilor şi a îmbinărilor -analiza avariilor şi căderii sistemelor -testarea şi măsurarea indicatorilor de mediu: nivelul de poluare a aerului şi a apei etc. -servicii de certificare a produselor, inclusiv a bunurilor de larg consum, autovehiculelor, aeronavelor, containerelor presurizate, instalaţiilor nucleare etc. -testări periodice ale autovehiculelor -testarea prin utilizarea de modele şi machete (de exemplu a aeronavelor, navelor, barajelor etc.) -activităţi ale laboratoarelor poliţiei Această clasă exclude: -testarea mostrelor prelevate de la animale,
7500 -diagnosticarea imaginilor, testarea şi analiza mostrelor medicale şi dentare,
86
-efectuarea de testări fizice, chimice sau a altor testări analitice, pentru toate tipurile de materiale şi produse, cuprinzând: -testări acustice şi de vibraţii -testări ale compoziţiei şi purităţii mineralelor etc. -activităţi de testare în domeniul igienei alimentelor, inclusiv testarea şi controlul veterinar în legătură cu producţia de alimente -testarea caracteristicilor fizice şi ale performanţei materialelor, cum ar fi rezistenţa, tenacitatea, durabilitatea, radioactivitatea etc. -testarea fiabilităţii şi disponibilităţii -testarea performantelor maşinilor complete: motoare, automobile, echipament electronic etc. -testarea radiografică a sudurilor şi a îmbinărilor -analiza avariilor şi căderii sistemelor -testarea şi măsurarea indicatorilor de mediu: nivelul de poluare a aerului şi a apei etc. -servicii de certificare a produselor, inclusiv a bunurilor de larg consum, autovehiculelor, aeronavelor, containerelor presurizate, instalaţiilor nucleare etc. -testări periodice ale autovehiculelor -testarea prin utilizarea de modele şi machete (de exemplu a aeronavelor, navelor, barajelor etc.) -activităţi ale laboratoarelor poliţiei Această clasă exclude: -testarea mostrelor prelevate de la animale,
7500 -diagnosticarea imaginilor, testarea şi analiza mostrelor medicale şi dentare,
86
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de testari si analize tehnice
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
691.989
Profit (Lei)
57.915
Număr angajați
3
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 691.989 | 57.915 | 4.826 | 345.614 | 490.625 | 38.164 | 183.175 | 3 |
| 2024 | 632.050 | 56.111 | 4.676 | 343.924 | 531.016 | 38.168 | 225.260 | 4 |
| 2023 | 416.098 | 12.660 | 1.055 | 285.338 | 613.550 | 38.090 | 366.302 | 4 |
| 2022 | 334.527 | 4.523 | 377 | 181.268 | 507.122 | 27.789 | 353.643 | 4 |
| 2021 | 309.932 | 7.561 | 630 | 206.876 | 515.132 | 40.864 | 349.120 | 4 |
| 2020 | 291.562 | 30.023 | 2.502 | 250.203 | 558.223 | 33.539 | 341.559 | 3 |
| 2019 | 306.553 | 15.305 | 1.275 | 306.979 | 596.833 | 21.682 | 311.536 | 3 |
| 2018 | 330.179 | 63.217 | 5.268 | 332.946 | 560.427 | 68.749 | 296.230 | 3 |
| 2017 | 306.452 | 35.891 | 2.991 | 305.296 | 497.492 | 40.817 | 233.013 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
8.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31.62%
Lichiditate curentă
0.11
Viteza rotație active
1.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
8.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31.62%
Profit net per salariat
19.305 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 8.37% | 8.88% | 3.04% | 1.35% | 2.44% | 10.3% | 4.99% | 19.15% | 11.71% |
| Marjă profit brut | 10.83% | 11.51% | 3.94% | 2.09% | 3.3% | 11.22% | 6.07% | 20.16% | 12.71% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 31.62% | 24.91% | 3.46% | 1.28% | 2.17% | 8.79% | 4.91% | 21.34% | 15.4% |
| Profit net per salariat | 19.305 Lei | 14.028 Lei | 3.165 Lei | 1.131 Lei | 1.890 Lei | 10.008 Lei | 5.102 Lei | 21.072 Lei | 11.964 Lei |
Viteza rotație active
1.31
Viteza rotație stocuri
1659.45
Durata medie încasare creanțe
13.31 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.31 | 1.11 | 0.64 | 0.63 | 0.56 | 0.49 | 0.5 | 0.52 | 0.57 |
| Viteza rotație stocuri | 1659.45 | 1515.71 | 180.91 | 145.45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 13.31 zile | 14.38 zile | 29.65 zile | 21.59 zile | 41.33 zile | 33.63 zile | 16.85 zile | 16.04 zile | 27.77 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 230.663 Lei | 158.013 Lei | 104.025 Lei | 83.632 Lei | 77.483 Lei | 97.187 Lei | 102.184 Lei | 110.060 Lei | 102.151 Lei |
Lichiditate curentă
0.11
Lichiditate imediată
0.11
Pondere active imobilizate
92.78%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.11 | 0.11 | 0.13 | 0.15 | 0.2 | 0.13 | 0.07 | 0.21 | 0.13 |
| Lichiditate imediată | 0.11 | 0.11 | 0.13 | 0.14 | 0.2 | 0.13 | 0.07 | 0.21 | 0.13 |
| Pondere active imobilizate | 92.78% | 93.29% | 94.15% | 94.8% | 92.65% | 94.33% | 96.49% | 89.07% | 92.42% |
| Pondere active circulante | 7.22% | 6.71% | 5.85% | 5.2% | 7.35% | 5.67% | 3.51% | 10.93% | 7.58% |
©Firme.ro
