Companie
Detalii identificare
Nume firmăJOHN JOHNY REAL ESTATE DEVELOPMENT SRL
Cod unic de înregistrare30405600 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012007879404
EUIDROONRC.J2012007879404
Data înființării06.07.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaGhermăneşti nr. 50A, Sat Ghermăneşti | Comuna Snagov, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
18.163
Profit (Lei)
-17.763
Număr angajați
0
Vechime
13 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18.163 | -17.763 | -1.480 | 110.942 | 0 | 87.639 | -23.303 | 0 |
| 2024 | 44.225 | -54.967 | -4.581 | 115.837 | 0 | 110.297 | -5.540 | 0 |
| 2023 | 353.142 | 7.605 | 634 | 97.082 | 0 | 101.509 | 4.427 | 0 |
| 2022 | 11.131 | 0 | 0 | 37.941 | 0 | 34.763 | -3.178 | 0 |
| 2021 | 24.577 | 0 | 0 | 46.843 | 0 | 55.416 | 8.573 | 0 |
| 2020 | 58.729 | 3.820 | 318 | 30.556 | 0 | 54.704 | 24.148 | 0 |
| 2019 | 51.224 | 772 | 64 | 17.614 | 1 | 37.941 | 20.328 | 0 |
| 2018 | 79.207 | 0 | 0 | 7.770 | 2.016 | 25.310 | 19.556 | 0 |
| 2017 | 81.070 | 0 | 0 | 398 | 4.120 | 42.423 | 46.145 | 0 |
Marja profit net
-97.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.23%
Lichiditate curentă
0.79
Viteza rotație active
0.21
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-97.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.23%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -97.8% | -124.29% | 2.15% | 0% | 0% | 6.5% | 1.51% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 2.57% | 0% | 0% | 9.31% | 4.45% | 0% | 0.37% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 76.23% | 100% | 100% | 0% | 0% | 15.82% | 3.8% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.21
Viteza rotație stocuri
11.01
Durata medie încasare creanțe
865.87 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.21 | 0.4 | 3.48 | 0.32 | 0.44 | 1.07 | 1.35 | 2.9 | 1.74 |
| Viteza rotație stocuri | 11.01 | 43.4 | -18.81 | 1.63 | 1.9 | 4.71 | 3.37 | 18.54 | 29.43 |
| Durata medie încasare creanțe | 865.87 zile | 331.72 zile | 54.24 zile | 983.87 zile | 610.64 zile | 224.47 zile | 160.03 zile | 89.62 zile | 87.56 zile |