Companie
Detalii identificare
Nume firmăTHEDRA CONSULT SRL
Cod unic de înregistrare RO 30417159 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/1952/2012
EUIDROONRC.J23/1952/2012
Data înființării11.07.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaPanselelor nr. 28, Cornetu, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
82.008
Profit (Lei)
-38.698
Număr angajați
1
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 82.008 | -38.698 | -3.225 | 259.374 | 34.364 | 292.137 | 67.138 | 1 |
| 2023 | 588.280 | 143.734 | 11.978 | 326.643 | 41.167 | 476.748 | 192.607 | 5 |
| 2022 | 431.551 | 0 | 0 | 370.231 | 13.523 | 415.736 | 59.742 | 5 |
| 2021 | 138.381 | 87.726 | 7.311 | 356.475 | 2.581 | 452.668 | 98.774 | 2 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 279.781 | 0 | 290.829 | 11.048 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 276.314 | 0 | 290.629 | 14.315 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 274.596 | 1.567 | 290.626 | 18.032 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 253.351 | 22.119 | 290.945 | 59.713 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-47.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-57.64%
Lichiditate curentă
1.13
Viteza rotație active
0.25
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-47.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-57.64%
Profit net per salariat
-38.698 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -47.19% | 24.43% | 0% | 63.39% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 25.38% | 0% | 64.37% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -57.64% | 74.63% | 0% | 88.81% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -38.698 Lei | 28.747 Lei | 0 Lei | 43.863 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.25
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1300.17 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.25 | 1.14 | 1.01 | 0.3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 612.79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1300.17 zile | 265.14 zile | 331.46 zile | 1037.78 zile | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 82.008 Lei | 117.656 Lei | 86.310 Lei | 69.191 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.13
Lichiditate imediată
1.13
Pondere active imobilizate
10.52%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.13 | 1.46 | 1.12 | 1.27 | 1.04 | 1.05 | 1.06 | 1.15 |
| Lichiditate imediată | 1.13 | 1.46 | 1.12 | 1.27 | 1.04 | 1.05 | 1.06 | 1.15 |
| Pondere active imobilizate | 10.52% | 7.95% | 3.15% | 0.57% | 0% | 0% | 0.54% | 7.07% |
| Pondere active circulante | 89.48% | 92.05% | 96.85% | 99.43% | 100% | 100% | 99.46% | 92.93% |
©Firme.ro