Companie
Detalii identificare
Nume firmăC.R.P. CAB SOLUTION SRL
Cod unic de înregistrare30435392 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012001069083
EUIDROONRC.J2012001069083
Data înființării16.07.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaOrhideelor nr. 7, Râşnov, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
215.799
Profit (Lei)
-270.316
Număr angajați
7
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 215.799 | -270.316 | -22.526 | 893.938 | 275.289 | 25.806 | -592.843 | 7 |
| 2023 | 267.690 | 77.039 | 6.420 | 520.285 | 185.540 | 12.217 | -322.528 | 3 |
| 2022 | 236.600 | 12.238 | 1.020 | 401.489 | 1.024 | 898 | -399.567 | 4 |
| 2021 | 167.518 | 0 | 0 | 420.243 | 4.240 | 4.199 | -411.804 | 4 |
| 2020 | 161.155 | 0 | 0 | 393.834 | 23.618 | 9.830 | -360.095 | 6 |
| 2019 | 272.646 | 0 | 0 | 415.277 | 70.470 | 1.254 | -342.780 | 4 |
| 2018 | 205.261 | 0 | 0 | 389.564 | 102.809 | 1.353 | -283.991 | 8 |
| 2017 | 211.159 | 0 | 0 | 284.839 | 148.097 | 1.224 | -133.242 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-125.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45.6%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
0.72
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-125.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45.6%
Profit net per salariat
-38.617 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -125.26% | 28.78% | 5.17% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 29.22% | 5.17% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 45.6% | -23.89% | -3.06% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -38.617 Lei | 25.680 Lei | 3.060 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.72
Viteza rotație stocuri
46.02
Durata medie încasare creanțe
29.88 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.72 | 1.35 | 123.1 | 19.85 | 4.82 | 3.8 | 1.97 | 1.41 |
| Viteza rotație stocuri | 46.02 | 0 | 0 | 695.1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 29.88 zile | 0 zile | 0.14 zile | 1.09 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 30.828 Lei | 89.230 Lei | 59.150 Lei | 41.880 Lei | 26.859 Lei | 68.162 Lei | 25.658 Lei | 42.232 Lei |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
91.43%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 0.02 | 0 | 0.01 | 0.02 | 0 | 0 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.02 | 0 | 0.01 | 0.02 | 0 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 91.43% | 93.82% | 53.28% | 50.24% | 70.61% | 98.25% | 98.7% | 99.18% |
| Pondere active circulante | 8.57% | 6.18% | 46.72% | 49.76% | 29.39% | 1.75% | 1.3% | 0.82% |
©Firme.ro