Companie
Detalii identificare
Nume firmăHAPPYDENT LUX SRL
Cod unic de înregistrare30543653 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/1356/2012
EUIDROONRC.J22/1356/2012
Data înființării13.08.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8623
Această clasă include:
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta stomatologica
Informații de contact
AdresaDacia nr. 6A, Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
505.051
Profit (Lei)
50.972
Număr angajați
2
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 505.051 | 50.972 | 4.248 | 42.626 | 33.657 | 113.436 | 104.467 | 2 |
| 2023 | 592.728 | 105.876 | 8.823 | 71.763 | 44.288 | 133.807 | 106.332 | 4 |
| 2022 | 678.022 | 189.028 | 15.752 | 83.008 | 87.964 | 184.528 | 189.484 | 4 |
| 2021 | 517.832 | 0 | 0 | 97.543 | 127.583 | 88.679 | 118.719 | 4 |
| 2020 | 715.318 | 38.402 | 3.200 | 270.730 | 170.054 | 220.564 | 119.888 | 5 |
| 2019 | 645.704 | 81.106 | 6.759 | 145.832 | 218.051 | 9.237 | 81.456 | 9 |
| 2018 | 525.042 | 162.453 | 13.538 | 88.187 | 167.243 | 51.861 | 130.917 | 9 |
| 2017 | 247.255 | 27.424 | 2.285 | 242.201 | 203.672 | 6.993 | -31.536 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
10.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48.79%
Lichiditate curentă
2.66
Viteza rotație active
3.43
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48.79%
Profit net per salariat
25.486 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.09% | 17.86% | 27.88% | 0% | 5.37% | 12.56% | 30.94% | 11.09% |
| Marjă profit brut | 11.87% | 18.86% | 28.88% | 0.77% | 6.37% | 13.56% | 31.94% | 12.09% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 48.79% | 99.57% | 99.76% | 0% | 32.03% | 99.57% | 100% | -86.96% |
| Profit net per salariat | 25.486 Lei | 26.469 Lei | 47.257 Lei | 0 Lei | 7.680 Lei | 9.012 Lei | 18.050 Lei | 5.485 Lei |
Viteza rotație active
3.43
Viteza rotație stocuri
252.53
Durata medie încasare creanțe
52.02 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.43 | 3.33 | 2.49 | 2.39 | 1.83 | 2.84 | 2.4 | 1.17 |
| Viteza rotație stocuri | 252.53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 525042 | 1366.05 |
| Durata medie încasare creanțe | 52.02 zile | 22.84 zile | 0.45 zile | 2.66 zile | 0.03 zile | 3.12 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 252.526 Lei | 148.182 Lei | 169.506 Lei | 129.458 Lei | 143.064 Lei | 71.745 Lei | 58.338 Lei | 49.451 Lei |
Lichiditate curentă
2.66
Lichiditate imediată
2.61
Pondere active imobilizate
22.88%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.66 | 1.86 | 2.22 | 0.91 | 0.81 | 0.06 | 0.59 | 0.03 |
| Lichiditate imediată | 2.61 | 1.86 | 2.22 | 0.91 | 0.81 | 0.06 | 0.59 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 22.88% | 24.87% | 32.28% | 58.99% | 43.53% | 95.94% | 76.33% | 96.68% |
| Pondere active circulante | 77.12% | 75.13% | 67.72% | 41.01% | 56.47% | 4.06% | 23.67% | 3.32% |
©Firme.ro