Companie
Detalii identificare
Nume firmăBOJO ART S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 30559773 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/1385/2012
EUIDROONRC.J22/1385/2012
Data înființării17.08.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9001
Această clasă include:
- producţia de spectacole teatrale, concerte şi spectacole de operă sau balet, în direct precum şi alte producţii scenice: -activităţi ale grupurilor sau companiilor artistice, circurilor, orchestrelor sau formaţiilor muzicale -activităţi ale artiştilor individuali cum ar fi actori, dansatori, muzicieni, recitatori sau crainici Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
- producţia de spectacole teatrale, concerte şi spectacole de operă sau balet, în direct precum şi alte producţii scenice: -activităţi ale grupurilor sau companiilor artistice, circurilor, orchestrelor sau formaţiilor muzicale -activităţi ale artiştilor individuali cum ar fi actori, dansatori, muzicieni, recitatori sau crainici Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati de creatie si interpretare artistica
Obiect activitateActivitati de interpretare artistica (spectacole)
Informații de contact
AdresaCetăţuia nr. 6, Iaşi, Iaşi
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
414.063
Profit (Lei)
242.936
Număr angajați
1
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 414.063 | 242.936 | 20.245 | 191.710 | 141.529 | 293.357 | 243.176 | 1 |
| 2023 | 392.251 | 185.320 | 15.443 | 135.463 | 201.294 | 119.729 | 185.560 | 1 |
| 2022 | 231.388 | 27.529 | 2.294 | 536.043 | 5.952 | 557.860 | 27.769 | 1 |
| 2021 | 123.625 | 1.933 | 161 | 103.483 | 37.643 | 521.868 | 456.028 | 1 |
| 2020 | 152.958 | 4.830 | 403 | 139.829 | 88.697 | 505.281 | 454.149 | 0 |
| 2019 | 429.546 | 177.594 | 14.800 | 99.417 | 136.440 | 412.134 | 449.157 | 1 |
| 2018 | 414.559 | 147.780 | 12.315 | 115.061 | 188.385 | 290.423 | 363.747 | 1 |
| 2017 | 389.664 | 106.242 | 8.854 | 26.809 | 18.924 | 224.227 | 216.342 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
58.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Lichiditate curentă
1.53
Viteza rotație active
0.95
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
58.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Profit net per salariat
242.936 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 58.67% | 47.25% | 11.9% | 1.56% | 3.16% | 41.34% | 35.65% | 27.27% |
| Marjă profit brut | 60.25% | 48.23% | 12.88% | 2.54% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.9% | 99.87% | 99.14% | 0.42% | 1.06% | 39.54% | 40.63% | 49.11% |
| Profit net per salariat | 242.936 Lei | 185.320 Lei | 27.529 Lei | 1.933 Lei | n/a | 177.594 Lei | 147.780 Lei | 106.242 Lei |
Viteza rotație active
0.95
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
209.24 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.95 | 1.22 | 0.41 | 0.22 | 0.26 | 0.78 | 0.87 | 1.6 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 209.24 zile | 83.28 zile | 102.25 zile | 5.98 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 414.063 Lei | 392.251 Lei | 231.388 Lei | 123.625 Lei | n/a | 429.546 Lei | 414.559 Lei | 389.664 Lei |
Lichiditate curentă
1.53
Lichiditate imediată
1.53
Pondere active imobilizate
32.54%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.53 | 0.88 | 1.04 | 5.04 | 3.61 | 4.15 | 2.52 | 8.36 |
| Lichiditate imediată | 1.53 | 0.88 | 1.04 | 5.04 | 3.61 | 4.15 | 2.52 | 8.36 |
| Pondere active imobilizate | 32.54% | 62.7% | 1.06% | 6.73% | 14.93% | 24.87% | 39.34% | 7.78% |
| Pondere active circulante | 67.46% | 37.3% | 98.94% | 93.27% | 85.07% | 75.13% | 60.66% | 92.22% |
©Firme.ro