Companie
Detalii identificare
Nume firmăENJOY INVEST SRL
Cod unic de înregistrare RO 30581304 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2265/2012
EUIDROONRC.J12/2265/2012
Data înființării23.08.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaTurnu Roşu nr. 45, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.197.942
Profit (Lei)
715.157
Număr angajați
1
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.197.942 | 715.157 | 59.596 | 217.568 | 2.898.250 | 769.406 | 2.552.306 | 1 |
| 2023 | 2.428.522 | 1.515.335 | 126.278 | 156.272 | 2.924.441 | 743.514 | 3.031.718 | 1 |
| 2022 | 1.057.132 | 642.734 | 53.561 | 202.783 | 4.111.054 | 183.856 | 2.603.578 | 1 |
| 2021 | 1.005.376 | 697.544 | 58.129 | 194.029 | 3.897.103 | 482.765 | 2.946.798 | 1 |
| 2020 | 911.350 | 469.287 | 39.107 | 673.004 | 3.162.155 | 412.757 | 2.901.908 | 1 |
| 2019 | 1.029.629 | 590.932 | 49.244 | 1.128.159 | 3.256.588 | 296.065 | 2.424.494 | 1 |
| 2018 | 723.039 | 61.239 | 5.103 | 2.208.755 | 1.078.920 | 2.963.397 | 1.833.562 | 1 |
| 2017 | 5.270.402 | 1.503.591 | 125.299 | 2.275.591 | 1.040.767 | 2.682.113 | 1.447.289 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
59.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
28.02%
Lichiditate curentă
3.54
Viteza rotație active
0.33
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
59.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
28.02%
Profit net per salariat
715.157 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 59.7% | 62.4% | 60.8% | 69.38% | 51.49% | 57.39% | 8.47% | 28.53% |
| Marjă profit brut | 62.72% | 63.42% | 61.8% | 70.44% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 28.02% | 49.98% | 24.69% | 23.67% | 16.17% | 24.37% | 3.34% | 100% |
| Profit net per salariat | 715.157 Lei | 1.515.335 Lei | 642.734 Lei | 697.544 Lei | 469.287 Lei | 590.932 Lei | 61.239 Lei | 1.503.591 Lei |
Viteza rotație active
0.33
Viteza rotație stocuri
1.84
Durata medie încasare creanțe
30.64 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.33 | 0.66 | 0.25 | 0.23 | 0.25 | 0.29 | 0.18 | 1.42 |
| Viteza rotație stocuri | 1.84 | 3.73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 30.64 zile | 13.36 zile | 54.61 zile | 33.16 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.197.942 Lei | 2.428.522 Lei | 1.057.132 Lei | 1.005.376 Lei | 911.350 Lei | 1.029.629 Lei | 723.039 Lei | 5.270.402 Lei |
Lichiditate curentă
3.54
Lichiditate imediată
0.54
Pondere active imobilizate
79.02%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.54 | 4.76 | 0.91 | 2.49 | 0.61 | 0.26 | 1.34 | 1.18 |
| Lichiditate imediată | 0.54 | 0.59 | 0.91 | 2.49 | 0.61 | 0.26 | 1.34 | 1.18 |
| Pondere active imobilizate | 79.02% | 79.73% | 95.72% | 88.98% | 88.45% | 91.67% | 26.69% | 27.96% |
| Pondere active circulante | 20.98% | 20.27% | 4.28% | 11.02% | 11.55% | 8.33% | 73.31% | 72.04% |
©Firme.ro