Companie
Detalii identificare
Nume firmăNEXIA MEDICAL IT SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 30615482 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ5/1434/2012
EUIDROONRC.J5/1434/2012
Data înființării31.08.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4774
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al articolelor medicale si ortopedice, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaSimion Bărnuţiu nr. 30, Oradea, Bihor
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.703
Profit (Lei)
-19.329
Număr angajați
0
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.703 | -19.329 | -1.611 | 382.570 | 0 | 14.953 | -367.617 | 0 |
| 2023 | 254.951 | 18.479 | 1.540 | 376.448 | 0 | 28.160 | -348.288 | 1 |
| 2022 | 424.705 | 0 | 0 | 397.676 | 0 | 30.910 | -366.766 | 1 |
| 2021 | 100.850 | 0 | 0 | 462.515 | 0 | 146.306 | -316.113 | 1 |
| 2020 | 5.073 | 0 | 0 | 212.475 | 0 | 5.893 | -206.582 | 1 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 151.066 | 0 | 3.747 | -147.319 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 22.974 | 0 | 2 | -22.972 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 22.014 | 0 | 1 | -22.013 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-1135%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.26%
Lichiditate curentă
0.04
Viteza rotație active
0.11
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-1135%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.26%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -1135% | 7.25% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 8.51% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 5.26% | -5.31% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 18.479 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.11
Viteza rotație stocuri
1.24
Durata medie încasare creanțe
2637.52 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.11 | 9.05 | 13.74 | 0.69 | 0.86 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 1.24 | 186.1 | 83.49 | 50.3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2637.52 zile | 15.53 zile | 15.01 zile | 374.19 zile | 418.24 zile | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 254.951 Lei | 424.705 Lei | 100.850 Lei | 5.073 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.04
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.04 | 0.07 | 0.08 | 0.32 | 0.03 | 0.02 | 0 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.31 | 0.03 | 0.02 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro