Companie
Detalii identificare
Nume firmăINVEST ED LINE SRL
Cod unic de înregistrare30633837 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012010236405
EUIDROONRC.J2012010236405
Data înființării06.09.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9604
Această clasă include:
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de intretinere corporala
Informații de contact
AdresaCrangasi nr. 6, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
82.304
Profit (Lei)
-138.659
Număr angajați
1
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 82.304 | -138.659 | -11.555 | 1.361.470 | 239.198 | 2.316 | -1.118.463 | 1 |
| 2023 | 38.016 | 0 | 0 | 1.295.201 | 303.349 | 12.048 | -979.804 | 1 |
| 2022 | 29.596 | 0 | 0 | 1.011.585 | 207.941 | 533 | -803.111 | 1 |
| 2021 | 34.384 | 0 | 0 | 947.355 | 286.878 | 1.434 | -658.626 | 0 |
| 2020 | 54.713 | 511 | 43 | 619.517 | 10.598 | 15.383 | -593.536 | 0 |
| 2019 | 83.001 | 0 | 0 | 652.243 | 21.071 | 37.126 | -594.046 | 1 |
| 2018 | 143.215 | 0 | 0 | 576.435 | 52.116 | 30.498 | -493.821 | 0 |
| 2017 | 152.705 | 0 | 0 | 517.410 | 88.779 | 42.641 | -385.990 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-168.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.4%
Lichiditate curentă
0
Viteza rotație active
0.34
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-168.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.4%
Profit net per salariat
-138.659 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -168.47% | 0% | 0% | 0% | 0.93% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 5.8% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 12.4% | 0% | 0% | 0% | -0.09% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -138.659 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | 0 Lei | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.34
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.34 | 0.12 | 0.14 | 0.12 | 2.11 | 1.43 | 1.73 | 1.16 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.83 | 13.94 | 30.23 | 26.45 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 52.07 zile | 0 zile | 12.71 zile | 5.85 zile | 119.43 zile | 60.68 zile | 43.02 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 82.304 Lei | 38.016 Lei | 29.596 Lei | n/a | n/a | 83.001 Lei | n/a | 50.902 Lei |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
99.04%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 0.01 | 0 | 0 | 0.02 | 0.06 | 0.05 | 0.08 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0.01 | 0 | 0 | 0.01 | 0.05 | 0.04 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 99.04% | 96.18% | 99.74% | 99.5% | 40.79% | 36.21% | 63.08% | 67.55% |
| Pondere active circulante | 0.96% | 3.82% | 0.26% | 0.5% | 59.21% | 63.79% | 36.92% | 32.45% |
©Firme.ro