Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOSTRUZIONI PROIETTI SRL
Cod unic de înregistrare RO 30847130 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/522/2012
EUIDROONRC.J39/522/2012
Data înființării30.10.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaVrîncioaia nr. 6A, Focşani, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
10.899
Profit (Lei)
-2.042
Număr angajați
0
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.899 | -2.042 | -170 | 0 | 174.815 | 10.827 | 185.642 | 0 |
| 2023 | 9.420 | 530 | 44 | 136.962 | 177.739 | 11.968 | 52.745 | 0 |
| 2022 | 4.034 | 0 | 0 | 180.769 | 177.739 | 1.905 | -1.125 | 0 |
| 2021 | 10.084 | 3.158 | 263 | 178.486 | 177.739 | 4.636 | 3.889 | 0 |
| 2020 | 7.240 | 0 | 0 | 201.593 | 177.739 | 7.620 | -16.234 | 0 |
| 2019 | 3.782 | 0 | 0 | 215.562 | 182.660 | 16.906 | -15.996 | 0 |
| 2018 | 3.782 | 0 | 0 | 211.569 | 182.660 | 16.357 | -12.552 | 0 |
| 2017 | 20.997 | 1.735 | 145 | 203.696 | 188.510 | 15.916 | 730 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-18.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.1%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
0.06
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-18.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.1%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -18.74% | 5.63% | 0% | 31.32% | 0% | 0% | 0% | 8.26% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -1.1% | 1% | 0% | 81.2% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.06
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
24.85 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.06 | 0.05 | 0.02 | 0.06 | 0.04 | 0.02 | 0.02 | 0.1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 24.85 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
94.17%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 0.09 | 0.01 | 0.03 | 0.04 | 0.08 | 0.08 | 0.08 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0.09 | 0.01 | 0.03 | 0.04 | 0.08 | 0.08 | 0.08 |
| Pondere active imobilizate | 94.17% | 93.69% | 98.94% | 97.46% | 95.89% | 91.53% | 91.78% | 92.21% |
| Pondere active circulante | 5.83% | 6.31% | 1.06% | 2.54% | 4.11% | 8.47% | 8.22% | 7.79% |
©Firme.ro