Companie
Detalii identificare
Nume firmăDUCADANYS SRL
Cod unic de înregistrare30945235 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ27/796/2012
EUIDROONRC.J27/796/2012
Data înființării23.11.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaRevoluţiei, Roman, Neamţ
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
25.073
Profit (Lei)
-8.821
Număr angajați
0
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 25.073 | -8.821 | -735 | 1 | 5.608 | 192.292 | 197.899 | 0 |
| 2023 | 42.215 | 0 | 0 | 1 | 3.949 | 202.772 | 206.720 | 0 |
| 2022 | 64.469 | 12.326 | 1.027 | 19 | 12.438 | 196.349 | 208.768 | 0 |
| 2021 | 76.319 | 22.056 | 1.838 | 1.012 | 20.546 | 176.909 | 196.443 | 1 |
| 2020 | 75.172 | 11.461 | 955 | 727 | 20.806 | 154.308 | 174.387 | 1 |
| 2019 | 50.931 | 26.887 | 2.241 | 2.240 | 1.681 | 163.484 | 162.925 | 1 |
| 2018 | 54.736 | 26.625 | 2.219 | 337 | 0 | 136.376 | 136.039 | 1 |
| 2017 | 85.881 | 32.336 | 2.695 | 1.297 | 189 | 110.522 | 109.414 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-35.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4.46%
Lichiditate curentă
192292
Viteza rotație active
0.13
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-35.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4.46%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -35.18% | 0% | 19.12% | 28.9% | 15.25% | 52.79% | 48.64% | 37.65% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 19.73% | 32.05% | 16.84% | 55.41% | 51.64% | 39.5% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -4.46% | 0% | 5.9% | 11.23% | 6.57% | 16.5% | 19.57% | 29.55% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 22.056 Lei | 11.461 Lei | 26.887 Lei | 26.625 Lei | 32.336 Lei |
Viteza rotație active
0.13
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2768.65 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.13 | 0.2 | 0.31 | 0.39 | 0.43 | 0.31 | 0.4 | 0.78 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2768.65 zile | 1644.39 zile | 1075.71 zile | 808.25 zile | 723.47 zile | 1110.82 zile | 900.23 zile | 450.51 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 76.319 Lei | 75.172 Lei | 50.931 Lei | 54.736 Lei | 85.881 Lei |
Lichiditate curentă
192292
Lichiditate imediată
192292
Pondere active imobilizate
2.83%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 192292 | 202772 | 10334.16 | 174.81 | 212.25 | 72.98 | 404.68 | 85.21 |
| Lichiditate imediată | 192292 | 202772 | 10334.16 | 174.81 | 212.25 | 72.98 | 404.68 | 85.21 |
| Pondere active imobilizate | 2.83% | 1.91% | 5.96% | 10.41% | 11.88% | 1.02% | 0% | 0.17% |
| Pondere active circulante | 97.17% | 98.09% | 94.04% | 89.59% | 88.12% | 98.98% | 100% | 99.83% |
©Firme.ro