Companie
Detalii identificare
Nume firmăLASERA SECURITY S.R.L.
Cod unic de înregistrare30986740 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/2988/2012
EUIDROONRC.J35/2988/2012
Data înființării06.12.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8020
Această clasă include:
-monitorizarea sau supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de alarmă, cum ar fi alarmele antiefracţie şi de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea lor -instalarea, repararea, reconstruirea şi reglarea dispozitivelor de blocare mecanice sau electronice, a safe-urilor şi caselor de bani în vederea monitorizării ulterioare (inclusiv de la distanţă) Unităţile care desfăşoară aceste activităţi se pot angaja de asemenea în vânzarea sistemelor de securizare, a dispozitivelor de blocare mecanice sau electronice, a safe-urilor şi caselor de bani Această clasă exclude: -instalarea sistemelor de securizare, cum ar fi alarmele antiefracţie şi de semnalizare a incendiilor, fără monitorizarea ulterioară,
4321 -vânzarea cu amănuntul a sistemelor electrice de securizare, a dispozitivelor de blocare mecanice sau electronice, a safe-urilor şi caselor de bani prin magazine specializate, fără servicii de monitorizare, instalare sau întreţinere,
4759 -consultanţă în probleme de securizare,
7490 -activităţi de ordine şi siguranţa publică,
8424 -asigurarea serviciilor de multiplicare a cheilor,
9529
-monitorizarea sau supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de alarmă, cum ar fi alarmele antiefracţie şi de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea lor -instalarea, repararea, reconstruirea şi reglarea dispozitivelor de blocare mecanice sau electronice, a safe-urilor şi caselor de bani în vederea monitorizării ulterioare (inclusiv de la distanţă) Unităţile care desfăşoară aceste activităţi se pot angaja de asemenea în vânzarea sistemelor de securizare, a dispozitivelor de blocare mecanice sau electronice, a safe-urilor şi caselor de bani Această clasă exclude: -instalarea sistemelor de securizare, cum ar fi alarmele antiefracţie şi de semnalizare a incendiilor, fără monitorizarea ulterioară,
4321 -vânzarea cu amănuntul a sistemelor electrice de securizare, a dispozitivelor de blocare mecanice sau electronice, a safe-urilor şi caselor de bani prin magazine specializate, fără servicii de monitorizare, instalare sau întreţinere,
4759 -consultanţă în probleme de securizare,
7490 -activităţi de ordine şi siguranţa publică,
8424 -asigurarea serviciilor de multiplicare a cheilor,
9529
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de investigatii si protectie
Obiect activitateActivitati de servicii privind sistemele de securizare
Informații de contact
AdresaJohann Sebastian Bach nr. 28, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
329.136
Profit (Lei)
86.677
Număr angajați
1
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 329.136 | 86.677 | 7.223 | 74.560 | 24.188 | 654.716 | 604.344 | 1 |
| 2024 | 235.381 | 78.398 | 6.533 | 86.812 | 26.555 | 577.924 | 517.667 | 1 |
| 2023 | 320.540 | 133.493 | 11.124 | 35.992 | 28.921 | 446.340 | 439.269 | 1 |
| 2022 | 277.172 | 118.424 | 9.869 | 64.541 | 31.288 | 339.029 | 305.776 | 1 |
| 2021 | 274.155 | 119.889 | 9.991 | 8.630 | 17.877 | 178.105 | 187.352 | 0 |
| 2020 | 136.594 | 20.440 | 1.703 | 90.762 | 17.877 | 140.348 | 67.463 | 0 |
| 2019 | 1.750 | 1.519 | 127 | 0 | 17.877 | 29.146 | 47.023 | 0 |
| 2018 | 21.000 | 13.605 | 1.134 | 158 | 17.877 | 27.785 | 45.504 | 0 |
| 2017 | 22.750 | 11.953 | 996 | 158 | 24.640 | 7.417 | 31.899 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
26.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.34%
Lichiditate curentă
8.78
Viteza rotație active
0.48
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
26.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.34%
Profit net per salariat
86.677 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 26.33% | 33.31% | 41.65% | 42.73% | 43.73% | 14.96% | 86.8% | 64.79% | 52.54% |
| Marjă profit brut | 27.9% | 34.16% | 42.65% | 44.88% | 46.37% | 17.93% | 89.83% | 67.8% | 55.55% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 14.34% | 15.14% | 30.39% | 38.73% | 63.99% | 30.3% | 3.23% | 29.9% | 37.47% |
| Profit net per salariat | 86.677 Lei | 78.398 Lei | 133.493 Lei | 118.424 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 11.953 Lei |
Viteza rotație active
0.48
Viteza rotație stocuri
19.62
Durata medie încasare creanțe
639.92 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.48 | 0.39 | 0.67 | 0.75 | 1.4 | 0.86 | 0.04 | 0.46 | 0.71 |
| Viteza rotație stocuri | 19.62 | 11.32 | 26.43 | 17.81 | 45.44 | 4.55 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 639.92 zile | 788.5 zile | 457.86 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 329.136 Lei | 235.381 Lei | 320.540 Lei | 277.172 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 22.750 Lei |
Lichiditate curentă
8.78
Lichiditate imediată
8.56
Pondere active imobilizate
3.56%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 8.78 | 6.66 | 12.4 | 5.25 | 20.64 | 1.55 | 0 | 175.85 | 46.94 |
| Lichiditate imediată | 8.56 | 6.42 | 12.06 | 5.01 | 19.94 | 1.22 | 0 | 175.85 | 46.94 |
| Pondere active imobilizate | 3.56% | 4.39% | 6.09% | 8.45% | 9.12% | 11.3% | 38.02% | 39.15% | 76.86% |
| Pondere active circulante | 96.44% | 95.61% | 93.91% | 91.55% | 90.88% | 88.7% | 61.98% | 60.85% | 23.14% |
©Firme.ro