Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOMPANIA OPERE EDILITARE SRL
Cod unic de înregistrare RO 30987850 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012002069051
EUIDROONRC.J2012002069051
Data înființării06.12.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaGriviţei nr. 36, Oradea, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
75.839
Profit (Lei)
2.225
Număr angajați
0
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 75.839 | 2.225 | 185 | 133.293 | 28.021 | 425.486 | 320.214 | 0 |
| 2024 | 78.016 | -21.957 | -1.830 | 105.654 | 76.056 | 347.587 | 317.989 | 0 |
| 2023 | 90.167 | 10.944 | 912 | 153.028 | 124.091 | 368.883 | 339.946 | 0 |
| 2022 | 89.015 | 56.947 | 4.746 | 152.939 | 172.126 | 406.840 | 426.027 | 0 |
| 2021 | 268.991 | 246.554 | 20.546 | 3.235 | 0 | 372.315 | 369.080 | 0 |
| 2020 | 94.875 | 73.051 | 6.088 | 4.828 | 4.682 | 122.672 | 122.526 | 0 |
| 2019 | 98.804 | 70.218 | 5.852 | 68.728 | 14.046 | 104.158 | 49.476 | 0 |
| 2018 | 41.206 | 15.629 | 1.302 | 78.099 | 23.409 | 33.948 | -20.742 | 0 |
| 2017 | 32.016 | 497 | 41 | 88.968 | 32.772 | 19.475 | -36.371 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.69%
Lichiditate curentă
3.19
Viteza rotație active
0.17
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.69%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2.93% | -28.14% | 12.14% | 63.97% | 91.66% | 77% | 71.07% | 37.93% | 1.55% |
| Marjă profit brut | 10.61% | 0% | 20.31% | 67.13% | 94.31% | 80.02% | 74.07% | 40.93% | 4.55% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.69% | -6.9% | 3.22% | 13.37% | 66.8% | 59.62% | 100% | -75.35% | -1.37% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 497 Lei |
Viteza rotație active
0.17
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1754.39 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.17 | 0.18 | 0.18 | 0.15 | 0.72 | 0.74 | 0.84 | 0.72 | 0.61 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1754.39 zile | 1374.31 zile | 1335.29 zile | 1000.31 zile | 241.79 zile | 323.6 zile | 363.91 zile | 224.84 zile | 175.63 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 32.016 Lei |
Lichiditate curentă
3.19
Lichiditate imediată
3.19
Pondere active imobilizate
6.18%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.19 | 3.29 | 2.41 | 2.66 | 115.09 | 25.41 | 1.52 | 0.43 | 0.22 |
| Lichiditate imediată | 3.19 | 3.29 | 2.41 | 2.66 | 115.09 | 25.41 | 1.52 | 0.43 | 0.22 |
| Pondere active imobilizate | 6.18% | 17.95% | 25.17% | 29.73% | 0% | 3.68% | 11.88% | 40.81% | 62.73% |
| Pondere active circulante | 93.82% | 82.05% | 74.83% | 70.27% | 100% | 96.32% | 88.12% | 59.19% | 37.27% |
©Firme.ro