Companie
Detalii identificare
Nume firmăPANDORF QUALITY CONTROL SRL
Cod unic de înregistrare31048297 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/1802/2012
EUIDROONRC.J3/1802/2012
Data înființării28.12.2012 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1413
Această clasă include:
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea articolelor de imbracaminte
Obiect activitateFabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)
Informații de contact
AdresaTrivale nr. 9, Piteşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
3.150
Profit (Lei)
394
Număr angajați
1
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.150 | 394 | 33 | 791 | 81 | 74.212 | 73.502 | 1 |
| 2023 | 41.574 | 1.943 | 162 | 99.219 | 163 | 172.165 | 73.109 | 1 |
| 2022 | 34.515 | 1.963 | 164 | 540.633 | 244 | 611.554 | 91.165 | 1 |
| 2021 | 218.594 | 180.286 | 15.024 | 5.124 | 0 | 708.960 | 703.836 | 1 |
| 2020 | 294.772 | 246.911 | 20.576 | 2.835 | 0 | 526.385 | 523.550 | 1 |
| 2019 | 219.363 | 166.932 | 13.911 | 22.522 | 0 | 299.161 | 276.639 | 2 |
| 2018 | 275.697 | 224.137 | 18.678 | 243.002 | 0 | 705.189 | 462.187 | 2 |
| 2017 | 218.112 | 169.731 | 14.144 | 4.558 | 0 | 732.488 | 727.930 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
12.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.54%
Lichiditate curentă
93.82
Viteza rotație active
0.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
12.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.54%
Profit net per salariat
394 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 12.51% | 4.67% | 5.69% | 82.48% | 83.76% | 76.1% | 81.3% | 77.82% |
| Marjă profit brut | 14.7% | 5.52% | 6.67% | 83.38% | 84.75% | 77.12% | 82.3% | 78.82% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.54% | 2.66% | 2.15% | 25.61% | 47.16% | 60.34% | 48.49% | 23.32% |
| Profit net per salariat | 394 Lei | 1.943 Lei | 1.963 Lei | 180.286 Lei | 246.911 Lei | 83.466 Lei | 112.069 Lei | 84.866 Lei |
Viteza rotație active
0.04
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
7646.11 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.04 | 0.24 | 0.06 | 0.31 | 0.56 | 0.73 | 0.39 | 0.3 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 7646.11 zile | 1082.84 zile | 1557.35 zile | 363.62 zile | 22.54 zile | 470.89 zile | 717.1 zile | 737.83 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 3.150 Lei | 41.574 Lei | 34.515 Lei | 218.594 Lei | 294.772 Lei | 109.682 Lei | 137.849 Lei | 109.056 Lei |
Lichiditate curentă
93.82
Lichiditate imediată
93.82
Pondere active imobilizate
0.11%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 93.82 | 1.74 | 1.13 | 138.36 | 185.67 | 13.28 | 2.9 | 160.7 |
| Lichiditate imediată | 93.82 | 1.74 | 1.13 | 138.36 | 185.67 | 13.28 | 2.9 | 160.7 |
| Pondere active imobilizate | 0.11% | 0.09% | 0.04% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 99.89% | 99.91% | 99.96% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro