Companie
Detalii identificare
Nume firmăCAMPO VERDE SOLARIS SRL
Cod unic de înregistrare RO 31138870 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2013000215121
EUIDROONRC.J2013000215121
Data înființării25.01.2013 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
3511
Această clasă include:
-activitatea instalaţiilor generatoare de energie electrică; incluzând centrale termice, nucleare, hidroelectrice, cu turbine cu gaze, diesel şi energie recuperabilă. Această clasă exclude: -producţia energiei electrice prin arderea deşeurilor,
3821
-activitatea instalaţiilor generatoare de energie electrică; incluzând centrale termice, nucleare, hidroelectrice, cu turbine cu gaze, diesel şi energie recuperabilă. Această clasă exclude: -producţia energiei electrice prin arderea deşeurilor,
3821
Industrie
Producţia şi furnizarea de energie electrică şi termică, gaze, apă caldă şi aer condiţionat
SectorProductia si furnizarea de energie electrica si termica, gaze, apa calda si aer conditionat
Obiect activitateProductia de energie electrica
Informații de contact
AdresaEugen Ionesco, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
421.323
Profit (Lei)
411.414
Număr angajați
1
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 421.323 | 411.414 | 34.285 | 2.379.273 | 927.443 | 118.268 | -1.253.584 | 1 |
| 2023 | 479.860 | 359.566 | 29.964 | 3.281.048 | 1.332.566 | 172.876 | -1.664.998 | 1 |
| 2022 | 485.708 | 88.966 | 7.414 | 4.289.385 | 1.731.683 | 438.334 | -2.024.564 | 1 |
| 2021 | 179.266 | 0 | 0 | 4.565.639 | 2.150.077 | 213.946 | -2.113.530 | 1 |
| 2020 | 156.414 | 0 | 0 | 4.492.386 | 2.577.906 | 52.437 | -1.749.270 | 1 |
| 2019 | 87.460 | 0 | 0 | 4.851.409 | 3.005.735 | 180.758 | -1.567.391 | 1 |
| 2018 | 211.963 | 0 | 0 | 5.176.913 | 3.419.865 | 273.049 | -1.381.155 | 1 |
| 2017 | 207.594 | 0 | 0 | 5.342.265 | 3.843.959 | 99.318 | -1.290.824 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
97.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-32.82%
Lichiditate curentă
0.05
Viteza rotație active
0.4
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
97.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-32.82%
Profit net per salariat
411.414 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 97.65% | 74.93% | 18.32% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 104.85% | 77.58% | 19.82% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -32.82% | -21.6% | -4.39% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 411.414 Lei | 359.566 Lei | 88.966 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.4
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
8.49 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.4 | 0.32 | 0.22 | 0.08 | 0.06 | 0.03 | 0.06 | 0.05 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 8.49 zile | 26.6 zile | 17.21 zile | 22.17 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 421.323 Lei | 479.860 Lei | 485.708 Lei | 179.266 Lei | 156.414 Lei | 87.460 Lei | 211.963 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.05
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
88.69%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.05 | 0.05 | 0.1 | 0.05 | 0.01 | 0.04 | 0.05 | 0.02 |
| Lichiditate imediată | 0.05 | 0.05 | 0.1 | 0.05 | 0.01 | 0.04 | 0.05 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 88.69% | 88.52% | 79.8% | 90.95% | 98.01% | 94.33% | 92.61% | 97.48% |
| Pondere active circulante | 11.31% | 11.48% | 20.2% | 9.05% | 1.99% | 5.67% | 7.39% | 2.52% |
©Firme.ro