Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOPY TERM SRL
Cod unic de înregistrare31151143 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2013000988409
EUIDROONRC.J2013000988409
Data înființării29.01.2013 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8219
Această clasă include o gamă variata de activităţi de copiere, pregătire a documentelor şi activităţi specializate de secretariat. Activităţile de copiere/imprimare a documentelor incluse aici acoperă doar activităţi de tipărire într-un număr limitat de exemplare Această clasă include:
-pregătirea documentelor -editarea şi corectarea documentelor -dactilografierea şi procesarea de texte -servicii suport de secretariat -transcrierea documentelor, şi alte servicii de secretariat -scrierea scrisorilor sau CV-urilor -asigurarea închirierii căsuţelor poştale şi alte servicii poştale şi de corespondenţă cum ar fi presortarea, scrierea adreselor, etc. (cu excepţia publicităţii directe prin poştă) -fotocopierea -multiplicarea -heliografierea -alte servicii de copiere a documentelor (fără asigurarea serviciilor de tipărire, cum ar fi tipărirea offset, tipărirea rapidă, tipărirea digitală, servicii de pre-tipărire Această clasă exclude: -tipărirea de documente (tipărirea offset, tipărirea rapidă etc.),
1812 -servicii de pre-tipărire,
1813 -publicitate directă prin poştă,
7311 -servicii specializate de stenodactilografiere, ca înregistrarea lucrărilor tribunalelor,
8299 -servicii de stenografie publică,
8299
-pregătirea documentelor -editarea şi corectarea documentelor -dactilografierea şi procesarea de texte -servicii suport de secretariat -transcrierea documentelor, şi alte servicii de secretariat -scrierea scrisorilor sau CV-urilor -asigurarea închirierii căsuţelor poştale şi alte servicii poştale şi de corespondenţă cum ar fi presortarea, scrierea adreselor, etc. (cu excepţia publicităţii directe prin poştă) -fotocopierea -multiplicarea -heliografierea -alte servicii de copiere a documentelor (fără asigurarea serviciilor de tipărire, cum ar fi tipărirea offset, tipărirea rapidă, tipărirea digitală, servicii de pre-tipărire Această clasă exclude: -tipărirea de documente (tipărirea offset, tipărirea rapidă etc.),
1812 -servicii de pre-tipărire,
1813 -publicitate directă prin poştă,
7311 -servicii specializate de stenodactilografiere, ca înregistrarea lucrărilor tribunalelor,
8299 -servicii de stenografie publică,
8299
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de secretariat, servicii suport si alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor
Obiect activitateActivitati de fotocopiere, de pregatire a documentelor si alte activitati specializate de secretariat
Informații de contact
AdresaAlunului nr. 11, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
154.262
Profit (Lei)
-10.488
Număr angajați
3
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 154.262 | -10.488 | -874 | 82.129 | 0 | 17.847 | -64.282 | 3 |
| 2024 | 155.439 | -4.664 | -389 | 58.032 | 0 | 4.238 | -53.794 | 3 |
| 2023 | 80.701 | 0 | 0 | 52.097 | 0 | 2.967 | -49.130 | 3 |
| 2022 | 123.749 | 5.520 | 460 | 9.612 | 0 | 15.372 | 5.760 | 3 |
| 2021 | 128.873 | 31.038 | 2.587 | 8.261 | 0 | 24.004 | 15.743 | 2 |
| 2020 | 91.540 | 7.313 | 609 | 25.626 | 0 | 10.331 | -15.295 | 3 |
| 2019 | 118.670 | 9.634 | 803 | 28.244 | 0 | 5.636 | -22.608 | 3 |
| 2018 | 73.253 | 1.172 | 98 | 35.134 | 0 | 2.892 | -32.242 | 2 |
| 2017 | 28.113 | 0 | 0 | 34.842 | 0 | 1.428 | -33.414 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-6.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.32%
Lichiditate curentă
0.22
Viteza rotație active
8.64
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-6.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.32%
Profit net per salariat
-3.496 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -6.8% | -3% | 0% | 4.46% | 24.08% | 7.99% | 8.12% | 1.6% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 5.42% | 25.08% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 16.32% | 8.67% | 0% | 95.83% | 100% | -47.81% | -42.61% | -3.64% | 0% |
| Profit net per salariat | -3.496 Lei | -1.555 Lei | 0 Lei | 1.840 Lei | 15.519 Lei | 2.438 Lei | 3.211 Lei | 586 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
8.64
Viteza rotație stocuri
15.43
Durata medie încasare creanțe
7.44 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 8.64 | 36.68 | 27.2 | 8.05 | 5.37 | 8.86 | 21.06 | 25.33 | 19.69 |
| Viteza rotație stocuri | 15.43 | 0 | 31.77 | 48.72 | 48.43 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 7.44 zile | 2.99 zile | 1.58 zile | 14.87 zile | 0.99 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 51.421 Lei | 51.813 Lei | 26.900 Lei | 41.250 Lei | 64.437 Lei | 30.513 Lei | 39.557 Lei | 36.627 Lei | 28.113 Lei |
Lichiditate curentă
0.22
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.22 | 0.07 | 0.06 | 1.6 | 2.91 | 0.4 | 0.2 | 0.08 | 0.04 |
| Lichiditate imediată | 0.1 | 0.07 | 0.01 | 1.33 | 2.58 | 0.4 | 0.2 | 0.08 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro