Companie
Detalii identificare
Nume firmăGUARD TRAINING SYSTEM SRL
Cod unic de înregistrare RO 31278512 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2013002429401
EUIDROONRC.J2013002429401
Data înființării25.02.2013 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaLiviu Rebreanu nr. 46-58, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
11.350
Profit (Lei)
-45.553
Număr angajați
1
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.350 | -45.553 | -3.796 | 69.207 | 399 | 43.386 | -25.422 | 1 |
| 2024 | 38.940 | -29.430 | -2.453 | 45.920 | 399 | 121.208 | 75.687 | 1 |
| 2023 | 247.550 | 173.286 | 14.441 | 28.283 | 427 | 201.252 | 173.396 | 1 |
| 2022 | 308.183 | 247.071 | 20.589 | 2.143 | 465 | 253.759 | 252.081 | 1 |
| 2021 | 126.600 | 111.416 | 9.285 | 16.214 | 432 | 130.791 | 115.009 | 1 |
| 2020 | 127.450 | 113.474 | 9.456 | 1.137 | 436 | 284.295 | 283.594 | 1 |
| 2019 | 186.026 | 156.188 | 13.016 | 7.770 | 399 | 177.491 | 170.120 | 1 |
| 2018 | 83.350 | 163.722 | 13.644 | 2.422 | 452 | 165.902 | 163.932 | 1 |
| 2017 | 68.000 | 34.469 | 2.872 | 109.691 | 399 | 109.216 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-401.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.63
Viteza rotație active
0.26
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-401.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-45.553 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -401.35% | -75.58% | 70% | 80.17% | 88.01% | 89.03% | 83.96% | 196.43% | 50.69% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 70.98% | 81.05% | 88.99% | 90.03% | 84.96% | 199.24% | 53.36% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -38.88% | 99.94% | 98.01% | 96.88% | 40.01% | 91.81% | 99.87% | 100% |
| Profit net per salariat | -45.553 Lei | -29.430 Lei | 173.286 Lei | 247.071 Lei | 111.416 Lei | 113.474 Lei | 156.188 Lei | 163.722 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.26
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1253.54 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.26 | 0.32 | 1.23 | 1.21 | 0.96 | 0.45 | 1.05 | 0.5 | 0.62 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35.38 |
| Durata medie încasare creanțe | 1253.54 zile | 688.62 zile | 241.08 zile | 234.68 zile | 120.08 zile | 222.67 zile | 202.68 zile | 158.09 zile | 61.19 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 11.350 Lei | 38.940 Lei | 247.550 Lei | 308.183 Lei | 126.600 Lei | 127.450 Lei | 186.026 Lei | 83.350 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.63
Lichiditate imediată
0.63
Pondere active imobilizate
0.91%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.63 | 2.64 | 7.12 | 118.41 | 8.07 | 250.04 | 22.84 | 68.5 | 1 |
| Lichiditate imediată | 0.63 | 2.64 | 7.12 | 118.41 | 8.07 | 250.04 | 22.84 | 68.5 | 0.98 |
| Pondere active imobilizate | 0.91% | 0.33% | 0.21% | 0.18% | 0.33% | 0.15% | 0.22% | 0.27% | 0.36% |
| Pondere active circulante | 99.09% | 99.67% | 99.79% | 99.82% | 99.67% | 99.85% | 99.78% | 99.73% | 99.64% |
©Firme.ro