Companie
Detalii identificare
Nume firmăDDD CACTUS CLEAN S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 31289953 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/522/2013
EUIDROONRC.J35/522/2013
Data înființării27.02.2013 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8121
Această clasă include activităţile generale (nespecializate) de curăţenie a tuturor tipurilor de clădiri cum ar fi: -birouri -case sau apartamente -fabrici -magazine -instituţii -alte imobile comerciale şi profesionale şi clădiri rezidenţiale. Aceste activităţi constau în cea mai mare parte în curăţenie interioară, deşi pot include curăţenia zonelor exterioare conexe, cum ar fi ferestrele şi pasajele de trecere. Această clasă exclude: -activităţi specializate de curăţenie, cum ar fi curăţarea ferestrelor, curăţarea coşurilor, curăţarea şemineurilor, sobelor, furnalelor, incineratoarelor, cazanelor, conductelor de ventilaţie, unităţilor de evacuare,
8122
8122
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de peisagistica si servicii pentru cladiri
Obiect activitateActivitati generale de curatenie a cladirilor
Informații de contact
AdresaConstantin Brâncoveanu nr. 57 A, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
476.556
Profit (Lei)
93.896
Număr angajați
5
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 476.556 | 93.896 | 7.825 | 243.002 | 14.441 | 322.927 | 94.376 | 5 |
| 2024 | 442.890 | 140.747 | 11.729 | 51.280 | 17.207 | 208.614 | 174.541 | 4 |
| 2023 | 429.877 | 141.662 | 11.805 | 71.515 | 11.817 | 235.805 | 176.107 | 4 |
| 2022 | 392.623 | 156.184 | 13.015 | 101.078 | 20.629 | 237.113 | 156.664 | 4 |
| 2021 | 457.544 | 192.958 | 16.080 | 45.793 | 27.126 | 212.105 | 193.438 | 5 |
| 2020 | 402.160 | 150.913 | 12.576 | 20.715 | 12.816 | 159.213 | 151.393 | 5 |
| 2019 | 286.311 | 88.856 | 7.405 | 17.512 | 8.483 | 116.602 | 107.223 | 4 |
| 2018 | 125.815 | 3.460 | 288 | 10.833 | 10.814 | 58.386 | 58.367 | 3 |
| 2017 | 129.545 | 49.826 | 4.152 | 6.549 | 10.037 | 50.880 | 54.707 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
19.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.49%
Lichiditate curentă
1.33
Viteza rotație active
1.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
19.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.49%
Profit net per salariat
18.779 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 19.7% | 31.78% | 32.95% | 39.78% | 42.17% | 37.53% | 31.03% | 2.75% | 38.46% |
| Marjă profit brut | 21.69% | 33.7% | 33.71% | 40.61% | 43.01% | 38.46% | 32.04% | 3.75% | 39.46% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.49% | 80.64% | 80.44% | 99.69% | 99.75% | 99.68% | 82.87% | 5.93% | 91.08% |
| Profit net per salariat | 18.779 Lei | 35.187 Lei | 35.416 Lei | 39.046 Lei | 38.592 Lei | 30.183 Lei | 22.214 Lei | 1.153 Lei | 24.913 Lei |
Viteza rotație active
1.41
Viteza rotație stocuri
350.92
Durata medie încasare creanțe
86.55 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.41 | 1.96 | 1.74 | 1.52 | 1.91 | 2.34 | 2.29 | 1.82 | 2.13 |
| Viteza rotație stocuri | 350.92 | 326.13 | 316.55 | 289.12 | 326.12 | 286.64 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 86.55 zile | 69.46 zile | 35.55 zile | 170.01 zile | 40.9 zile | 46.97 zile | 41.67 zile | 76.24 zile | 74.25 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 95.311 Lei | 110.723 Lei | 107.469 Lei | 98.156 Lei | 91.509 Lei | 80.432 Lei | 71.578 Lei | 41.938 Lei | 64.773 Lei |
Lichiditate curentă
1.33
Lichiditate imediată
1.32
Pondere active imobilizate
4.28%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.33 | 4.07 | 3.3 | 2.35 | 4.63 | 7.69 | 6.66 | 5.39 | 7.77 |
| Lichiditate imediată | 1.32 | 4.04 | 3.28 | 2.33 | 4.6 | 7.62 | 6.66 | 5.39 | 7.77 |
| Pondere active imobilizate | 4.28% | 7.62% | 4.77% | 8% | 11.34% | 7.45% | 6.78% | 15.63% | 16.48% |
| Pondere active circulante | 95.72% | 92.38% | 95.23% | 92% | 88.66% | 92.55% | 93.22% | 84.37% | 83.52% |
©Firme.ro
