Companie
Detalii identificare
Nume firmăTALISMAN SMART SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 31291732 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023000431212
EUIDROONRC.J2023000431212
Data înființării27.02.2013 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaUnirii nr. 310Q, Sat Căciulaţi | Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
318.115
Profit (Lei)
166.615
Număr angajați
1
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 318.115 | 166.615 | 13.885 | 49.161 | 33.228 | 201.540 | 175.440 | 1 |
| 2024 | 384.546 | 195.854 | 16.321 | 104.080 | 103.780 | 229.066 | 204.679 | 2 |
| 2023 | 198.010 | 49.194 | 4.100 | 99.117 | 164.031 | 9.678 | 36.535 | 1 |
| 2022 | 93.037 | 0 | 0 | 192.660 | 225.536 | 5.806 | -12.706 | 1 |
| 2021 | 244.194 | 172.735 | 14.395 | 22.396 | 7.599 | 187.660 | 181.135 | 1 |
| 2020 | 199.732 | 177.465 | 14.789 | 17.992 | 0 | 149.529 | 129.643 | 1 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 57.497 | 0 | 9.675 | -47.822 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 56.475 | 0 | 8.675 | -47.800 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 56.164 | 0 | 8.675 | -47.489 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
52.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94.97%
Lichiditate curentă
4.1
Viteza rotație active
1.36
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
52.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94.97%
Profit net per salariat
166.615 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 52.38% | 50.93% | 24.84% | 0% | 70.74% | 88.85% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 53.63% | 52.39% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 94.97% | 95.69% | 100% | 0% | 95.36% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 166.615 Lei | 97.927 Lei | 49.194 Lei | 0 Lei | 172.735 Lei | 177.465 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.36
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
221.32 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.36 | 1.16 | 1.14 | 0.4 | 1.25 | 1.34 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 221.32 zile | 167.53 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 318.115 Lei | 192.273 Lei | 198.010 Lei | 93.037 Lei | 244.194 Lei | 199.732 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
4.1
Lichiditate imediată
4.1
Pondere active imobilizate
14.15%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.1 | 2.2 | 0.1 | 0.03 | 8.38 | 8.31 | 0.17 | 0.15 | 0.15 |
| Lichiditate imediată | 4.1 | 2.2 | 0.1 | 0.03 | 8.38 | 8.31 | 0.17 | 0.15 | 0.15 |
| Pondere active imobilizate | 14.15% | 31.18% | 94.43% | 97.49% | 3.89% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 85.85% | 68.82% | 5.57% | 2.51% | 96.11% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro