Companie
Detalii identificare
Nume firmăPOPDECOR SRL
Cod unic de înregistrare RO 31296594 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/635/2013
EUIDROONRC.J12/635/2013
Data înființării28.02.2013 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4339
Această clasă include:
-curăţarea clădirilor noi după finalizarea lucrărilor de construcţii -alte lucrări de finisare a clădirilor n.c.a. Această clasă exclude: -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare,
7410 -curăţirea spaţiilor interioare din clădiri şi din alte structuri,
8121 -lucrări specializate de curăţire a clădirilor, la interior şi exterior,
8122
-curăţarea clădirilor noi după finalizarea lucrărilor de construcţii -alte lucrări de finisare a clădirilor n.c.a. Această clasă exclude: -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare,
7410 -curăţirea spaţiilor interioare din clădiri şi din alte structuri,
8121 -lucrări specializate de curăţire a clădirilor, la interior şi exterior,
8122
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateAlte lucrari de finisare
Informații de contact
AdresaCăianu-Vama nr. 30, Căianu-Vama, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
762.453
Profit (Lei)
43.670
Număr angajați
6
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 762.453 | 43.670 | 3.639 | 70.234 | 175.825 | 207.621 | 313.212 | 6 |
| 2023 | 1.017.628 | 446.309 | 37.192 | 98.532 | 234.427 | 351.038 | 486.933 | 6 |
| 2022 | 719.031 | 242.766 | 20.231 | 43.961 | 13.092 | 274.238 | 243.369 | 6 |
| 2021 | 592.523 | 86.493 | 7.208 | 62.179 | 0 | 118.361 | 56.182 | 5 |
| 2020 | 2.200 | 0 | 0 | 32.313 | 0 | 2.002 | -30.311 | 1 |
| 2019 | 32.398 | 0 | 0 | 22.732 | 3.000 | 12.253 | -7.479 | 1 |
| 2018 | 27.363 | 0 | 0 | 22.432 | 9.000 | 12.058 | -1.374 | 1 |
| 2017 | 39.170 | 990 | 83 | 33.133 | 15.000 | 19.363 | 1.230 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.94%
Lichiditate curentă
2.96
Viteza rotație active
1.99
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.94%
Profit net per salariat
7.278 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 5.73% | 43.86% | 33.76% | 14.6% | 0% | 0% | 0% | 2.53% |
| Marjă profit brut | 7.96% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 13.94% | 91.66% | 99.75% | 100% | 0% | 0% | 0% | 80.49% |
| Profit net per salariat | 7.278 Lei | 74.385 Lei | 40.461 Lei | 17.299 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 330 Lei |
Viteza rotație active
1.99
Viteza rotație stocuri
95306.63
Durata medie încasare creanțe
55.89 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.99 | 1.74 | 2.5 | 5.01 | 1.1 | 2.12 | 1.3 | 1.14 |
| Viteza rotație stocuri | 95306.63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 55.89 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 127.076 Lei | 169.605 Lei | 119.839 Lei | 118.505 Lei | 2.200 Lei | 32.398 Lei | 27.363 Lei | 13.057 Lei |
Lichiditate curentă
2.96
Lichiditate imediată
2.96
Pondere active imobilizate
45.85%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.96 | 3.56 | 6.24 | 1.9 | 0.06 | 0.54 | 0.54 | 0.58 |
| Lichiditate imediată | 2.96 | 3.56 | 6.24 | 1.9 | 0.06 | 0.54 | 0.54 | 0.58 |
| Pondere active imobilizate | 45.85% | 40.04% | 4.56% | 0% | 0% | 19.67% | 42.74% | 43.65% |
| Pondere active circulante | 54.15% | 59.96% | 95.44% | 100% | 100% | 80.33% | 57.26% | 56.35% |
©Firme.ro