Companie
Detalii identificare
Nume firmăEUXEINOS TRAVEL SRL
Cod unic de înregistrare31333889 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/3035/2013
EUIDROONRC.J40/3035/2013
Data înființării08.03.2013 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7990
Această clasă include:
-alte servicii de rezervare legate de călătorie: -rezervări pentru transport, hoteluri, restaurante, închirieri de maşini, distracţie şi sport etc -activităţi de” time-share” -activităţi de vânzare de bilete pentru evenimente teatrale, sportive şi alte evenimente de distracţie şi amuzament -servicii de asistenţă pentru vizitatori -furnizarea de informaţii de călătorie pentru vizitatori -activităţile ghizilor turistici -activităţi de promovare a turismului Această clasă exclude: -activităţile agenţiilor de turism şi ale tur-opertorilor,
clasele 7911 şi 7912 -organizarea şi managementul evenimentelor cum ar fi şedinţe, convenţii şi conferinţe,
8230
8230
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateAlte servicii de rezervare si asistenta turistica
Informații de contact
AdresaIlioara nr. 2, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
148.513
Profit (Lei)
78.492
Număr angajați
1
Vechime
13 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 148.513 | 78.492 | 6.541 | 123.195 | 0 | 334.928 | 205.204 | 1 |
| 2023 | 97.309 | 56.128 | 4.677 | 40.664 | 0 | 173.904 | 126.711 | 1 |
| 2022 | 50.767 | 25.739 | 2.145 | 12.937 | 0 | 90.050 | 70.584 | 1 |
| 2021 | 24.223 | 26.647 | 2.221 | 1.123 | 0 | 77.968 | 76.845 | 0 |
| 2020 | 2.896 | -8.971 | -748 | 0 | 0 | 50.197 | 50.197 | 1 |
| 2019 | 64.333 | 28.298 | 2.358 | 8.991 | 0 | 72.821 | 63.830 | 0 |
| 2018 | 51.665 | 16.206 | 1.351 | 12.094 | 0 | 47.626 | 35.532 | 1 |
| 2017 | 38.026 | 0 | 0 | 9.383 | 0 | 28.709 | 19.326 | 1 |
Marja profit net
52.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
38.25%
Lichiditate curentă
2.72
Viteza rotație active
0.44
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
52.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
38.25%
Profit net per salariat
78.492 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 52.85% | 57.68% | 50.7% | 110.01% | -309.77% | 43.99% | 31.37% | 0% |
| Marjă profit brut | 53.7% | 58.66% | 51.68% | 110.99% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 38.25% | 44.3% | 36.47% | 34.68% | -17.87% | 44.33% | 45.61% | 0% |
| Profit net per salariat | 78.492 Lei | 56.128 Lei | 25.739 Lei | n/a | -8.971 Lei | n/a | 16.206 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.44
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
664.44 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.44 | 0.56 | 0.56 | 0.31 | 0.06 | 0.88 | 1.08 | 1.32 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 664.44 zile | 458.14 zile | 180.17 zile | 937.49 zile | 1402.4 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |