Companie
Detalii identificare
Nume firmăSUPER ACTIV LUC SRL
Cod unic de înregistrare RO 31376375 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ16/473/2013
EUIDROONRC.J16/473/2013
Data înființării18.03.2013 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaTeilor nr. 147, Craiova, Dolj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
500
Profit (Lei)
-22.188
Număr angajați
1
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 500 | -22.188 | -1.849 | 6.372 | 0 | 4.678 | -1.694 | 1 |
| 2023 | 32.761 | 0 | 0 | 4.552 | 14.679 | 90.012 | 100.139 | 2 |
| 2022 | 316.870 | 148.789 | 12.399 | 155.408 | 34.251 | 270.187 | 149.030 | 2 |
| 2021 | 181.139 | 75.786 | 6.316 | 15.518 | 54.086 | 400.101 | 438.669 | 2 |
| 2020 | 485.268 | 362.211 | 30.184 | 52.756 | 73.973 | 350.070 | 362.884 | 2 |
| 2019 | 222.600 | 119.416 | 9.951 | 22.227 | 1.509 | 148.794 | 119.673 | 2 |
| 2018 | 140.478 | 62.805 | 5.234 | 8.191 | 6.531 | 261.320 | 251.257 | 2 |
| 2017 | 129.188 | 69.427 | 5.786 | 18.814 | 13.837 | 192.996 | 188.452 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-4437.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.73
Viteza rotație active
0.11
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-4437.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-22.188 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -4437.6% | 0% | 46.96% | 41.84% | 74.64% | 53.65% | 44.71% | 53.74% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 99.84% | 17.28% | 99.81% | 99.79% | 25% | 36.84% |
| Profit net per salariat | -22.188 Lei | 0 Lei | 74.395 Lei | 37.893 Lei | 181.106 Lei | 59.708 Lei | 31.403 Lei | 34.714 Lei |
Viteza rotație active
0.11
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
20.44 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.11 | 0.31 | 1.04 | 0.4 | 1.14 | 1.48 | 0.52 | 0.62 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 20.44 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 500 Lei | 16.381 Lei | 158.435 Lei | 90.570 Lei | 242.634 Lei | 111.300 Lei | 70.239 Lei | 64.594 Lei |
Lichiditate curentă
0.73
Lichiditate imediată
0.73
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.73 | 19.77 | 1.74 | 25.78 | 6.64 | 6.69 | 31.9 | 10.26 |
| Lichiditate imediată | 0.73 | 19.77 | 1.74 | 25.78 | 6.64 | 6.69 | 31.9 | 10.26 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 14.02% | 11.25% | 11.91% | 17.44% | 1% | 2.44% | 6.69% |
| Pondere active circulante | 100% | 85.98% | 88.75% | 88.09% | 82.56% | 99% | 97.56% | 93.31% |
©Firme.ro