Companie
Detalii identificare
Nume firmăRR-DELUXE MENAGE SRL
Cod unic de înregistrare31464655 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2013004469407
EUIDROONRC.J2013004469407
Data înființării05.04.2013 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6622
Această clasă include:
-activităţi ale agenţilor şi brokerilor de asigurări (intermediarilor de asigurări) în vânzarea, negocierea sau solicitarea de anuităţi şi poliţe de asigurare şi reasigurare
-activităţi ale agenţilor şi brokerilor de asigurări (intermediarilor de asigurări) în vânzarea, negocierea sau solicitarea de anuităţi şi poliţe de asigurare şi reasigurare
Industrie
Intermedieri financiare şi asigurari
SectorActivitati auxiliare pentru intermedieri financiare, activitati de asigurare si fonduri de pensii
Obiect activitateActivitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari
Informații de contact
AdresaGhencea nr. 65B, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
12.711
Profit (Lei)
-5.874
Număr angajați
0
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12.711 | -5.874 | -490 | 11.420 | 0 | 61.024 | 49.604 | 0 |
| 2023 | 54.415 | 0 | 0 | 22.628 | 497 | 68.668 | 46.537 | 1 |
| 2022 | 48.843 | 22.869 | 1.906 | 18.370 | 2.539 | 64.507 | 48.676 | 1 |
| 2021 | 66.671 | 35.296 | 2.941 | 5.198 | 4.582 | 73.423 | 72.807 | 1 |
| 2020 | 49.876 | 40.764 | 3.397 | 1.124 | 6.624 | 76.011 | 81.511 | 0 |
| 2019 | 97.390 | 88.782 | 7.399 | 1.446 | 0 | 90.528 | 89.082 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-46.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-11.84%
Lichiditate curentă
5.34
Viteza rotație active
0.21
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-46.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-11.84%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -46.21% | 0% | 46.82% | 52.94% | 81.73% | 91.16% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 49.22% | 55.44% | 84.54% | 94.16% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -11.84% | 0% | 46.98% | 48.48% | 50.01% | 99.66% |
| Profit net per salariat | n/a | 0 Lei | 22.869 Lei | 35.296 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.21
Viteza rotație stocuri
14.61
Durata medie încasare creanțe
1568.03 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.21 | 0.79 | 0.73 | 0.85 | 0.6 | 1.08 |
| Viteza rotație stocuri | 14.61 | 29.41 | 26.4 | 43.01 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1568.03 zile | 417.49 zile | 391.69 zile | 259.79 zile | 382.86 zile | 135.9 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 54.415 Lei | 48.843 Lei | 66.671 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
5.34
Lichiditate imediată
5.27
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.34 | 3.03 | 3.51 | 14.13 | 67.63 | 62.61 |
| Lichiditate imediată | 5.27 | 2.95 | 3.41 | 13.83 | 67.63 | 62.61 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.72% | 3.79% | 5.87% | 8.02% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.28% | 96.21% | 94.13% | 91.98% | 100% |
©Firme.ro