Companie
Detalii identificare
Nume firmăMIHALCEA ALINA MED SRL
Cod unic de înregistrare31473297 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/223/2013
EUIDROONRC.J39/223/2013
Data înființării08.04.2013 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaRepublicii nr. 71, Mărăşeşti, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
881.378
Profit (Lei)
316.730
Număr angajați
0
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 881.378 | 316.730 | 26.394 | 424.760 | 479.349 | 289.546 | 344.135 | 0 |
| 2024 | 896.918 | 275.528 | 22.961 | 27.181 | 125.795 | 202.940 | 301.554 | 0 |
| 2023 | 865.760 | 396.031 | 33.003 | 70.293 | 158.283 | 333.036 | 421.026 | 3 |
| 2022 | 740.656 | 287.869 | 23.989 | 102.598 | 193.420 | 222.042 | 312.864 | 3 |
| 2021 | 675.381 | 280.979 | 23.415 | 146.792 | 243.615 | 195.102 | 291.925 | 0 |
| 2020 | 477.746 | 162.336 | 13.528 | 188.120 | 239.805 | 110.851 | 162.536 | 0 |
| 2019 | 377.200 | 220.487 | 18.374 | 82.271 | 94.859 | 208.099 | 220.687 | 1 |
| 2018 | 282.353 | 162.068 | 13.506 | 54.612 | 94.859 | 122.021 | 162.268 | 2 |
| 2017 | 180.003 | 86.345 | 7.195 | 80.456 | 94.859 | 72.142 | 86.545 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
35.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92.04%
Lichiditate curentă
0.68
Viteza rotație active
1.15
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
35.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92.04%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 35.94% | 30.72% | 45.74% | 38.87% | 41.6% | 33.98% | 58.45% | 57.4% | 47.97% |
| Marjă profit brut | 38.94% | 33.72% | 46.74% | 39.87% | 42.61% | 35.02% | 59.45% | 58.4% | 48.97% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 92.04% | 91.37% | 94.06% | 92.01% | 96.25% | 99.88% | 99.91% | 99.88% | 99.77% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 132.010 Lei | 95.956 Lei | n/a | n/a | 220.487 Lei | 81.034 Lei | 43.173 Lei |
Viteza rotație active
1.15
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.15 | 2.73 | 1.76 | 1.78 | 1.54 | 1.36 | 1.25 | 1.3 | 1.08 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 8.22 zile | 64.68 zile | 37.32 zile | 33.71 zile | 33.41 zile | 55.81 zile | 52.2 zile | 57.02 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 288.587 Lei | 246.885 Lei | n/a | n/a | 377.200 Lei | 141.177 Lei | 90.002 Lei |
Lichiditate curentă
0.68
Lichiditate imediată
0.68
Pondere active imobilizate
62.34%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.68 | 7.47 | 4.74 | 2.16 | 1.33 | 0.59 | 2.53 | 2.23 | 0.9 |
| Lichiditate imediată | 0.68 | 7.47 | 4.74 | 2.16 | 1.33 | 0.59 | 2.53 | 2.23 | 0.9 |
| Pondere active imobilizate | 62.34% | 38.27% | 32.22% | 46.56% | 55.53% | 68.39% | 31.31% | 43.74% | 56.8% |
| Pondere active circulante | 37.66% | 61.73% | 67.78% | 53.44% | 44.47% | 31.61% | 68.69% | 56.26% | 43.2% |
©Firme.ro