Companie
Detalii identificare
Nume firmăACVATIC ECOSISTEM SRL
Cod unic de înregistrare31477442 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/4667/2013
EUIDROONRC.J40/4667/2013
Data înființării09.04.2013 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4776
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor, comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaJean Monnet nr. 3, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
23.439
Profit (Lei)
447
Număr angajați
0
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 23.439 | 447 | 37 | 129.807 | 254 | 3.602 | -125.951 | 0 |
| 2023 | 22.949 | 0 | 0 | 127.284 | 559 | 328 | -126.397 | 0 |
| 2022 | 25.898 | 0 | 0 | 123.836 | 864 | 1.289 | -121.683 | 0 |
| 2021 | 21.390 | 0 | 0 | 119.408 | 1.169 | 626 | -117.613 | 0 |
| 2020 | 23.907 | 0 | 0 | 117.357 | 1.474 | 4.896 | -110.987 | 0 |
| 2019 | 38.116 | 415 | 35 | 116.282 | 2.895 | 4.782 | -108.605 | 0 |
| 2018 | 28.795 | 0 | 0 | 117.192 | 2.085 | 6.087 | -109.020 | 0 |
| 2017 | 19.857 | 0 | 0 | 111.809 | 0 | 3.529 | -108.280 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.35%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
6.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.35%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.91% | 0% | 0% | 0% | 0% | 1.09% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 2.76% | 0% | 0% | 0% | 0% | 4.09% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.35% | 0% | 0% | 0% | 0% | -0.38% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
6.08
Viteza rotație stocuri
25.53
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 6.08 | 25.87 | 12.03 | 11.92 | 3.75 | 4.96 | 3.52 | 5.63 |
| Viteza rotație stocuri | 25.53 | 0 | 0 | 160.83 | 12.14 | 27.09 | 959.83 | 77.87 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 1.92 zile | 3.37 zile | 8 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
6.59%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 0 | 0.01 | 0.01 | 0.04 | 0.04 | 0.05 | 0.03 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0 | 0.01 | 0 | 0.02 | 0.03 | 0.05 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 6.59% | 63.02% | 40.13% | 65.13% | 23.14% | 37.71% | 25.51% | 0% |
| Pondere active circulante | 93.41% | 36.98% | 59.87% | 34.87% | 76.86% | 62.29% | 74.49% | 100% |
©Firme.ro