Companie
Detalii identificare
Nume firmăBEST ART FLOORS SRL
Cod unic de înregistrare RO 31523646 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/5090/2013
EUIDROONRC.J40/5090/2013
Data înființării17.04.2013 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4333
Această clasă include:
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pardosire si placare a peretilor
Informații de contact
AdresaChitilei nr. 242D, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
207.819
Profit (Lei)
-62.232
Număr angajați
2
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 207.819 | -62.232 | -5.186 | 187.600 | 4.637 | 125.167 | -57.796 | 2 |
| 2024 | 286.515 | -29.594 | -2.466 | 168.120 | 8.928 | 163.627 | 4.435 | 2 |
| 2023 | 577.084 | 38.705 | 3.225 | 196.066 | 6.207 | 223.888 | 34.029 | 2 |
| 2022 | 277.631 | 20.835 | 1.736 | 407.750 | 4.312 | 398.762 | -4.676 | 1 |
| 2021 | 238.017 | 37.277 | 3.106 | 375.072 | 1.710 | 347.851 | -25.511 | 1 |
| 2020 | 378.279 | 65.486 | 5.457 | 407.343 | 6.844 | 337.712 | -62.787 | 1 |
| 2019 | 163.619 | 0 | 0 | 438.008 | 12.065 | 297.670 | -128.273 | 2 |
| 2018 | 285.052 | 20.234 | 1.686 | 425.071 | 17.347 | 321.053 | -86.671 | 2 |
| 2017 | 284.905 | 0 | 0 | 443.063 | 20.625 | 315.533 | -106.905 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-29.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.67
Viteza rotație active
1.6
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-29.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-31.116 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -29.95% | -10.33% | 6.71% | 7.5% | 15.66% | 17.31% | 0% | 7.1% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 7.67% | 8.5% | 16.61% | 18.33% | 0% | 8.11% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -667.28% | 100% | -445.57% | -146.12% | -104.3% | 0% | -23.35% | 0% |
| Profit net per salariat | -31.116 Lei | -14.797 Lei | 19.353 Lei | 20.835 Lei | 37.277 Lei | 65.486 Lei | 0 Lei | 10.117 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.6
Viteza rotație stocuri
1.93
Durata medie încasare creanțe
26.25 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.6 | 1.66 | 2.51 | 0.69 | 0.68 | 1.1 | 0.53 | 0.84 | 0.85 |
| Viteza rotație stocuri | 1.93 | 2.34 | 4.26 | 0.83 | 0.8 | 1.31 | 0.61 | 1.17 | 1.04 |
| Durata medie încasare creanțe | 26.25 zile | 48.56 zile | 6.19 zile | 83.62 zile | 73.27 zile | 26.22 zile | 61.17 zile | 94.77 zile | 41.09 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 103.910 Lei | 143.258 Lei | 288.542 Lei | 277.631 Lei | 238.017 Lei | 378.279 Lei | 81.810 Lei | 142.526 Lei | 142.453 Lei |
Lichiditate curentă
0.67
Lichiditate imediată
0.09
Pondere active imobilizate
3.57%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.67 | 0.97 | 1.14 | 0.98 | 0.93 | 0.83 | 0.68 | 0.76 | 0.71 |
| Lichiditate imediată | 0.09 | 0.24 | 0.45 | 0.16 | 0.13 | 0.12 | 0.07 | 0.18 | 0.09 |
| Pondere active imobilizate | 3.57% | 5.17% | 2.7% | 1.07% | 0.49% | 1.99% | 3.9% | 5.13% | 6.14% |
| Pondere active circulante | 96.43% | 94.83% | 97.3% | 98.93% | 99.51% | 98.01% | 96.1% | 94.87% | 93.86% |
©Firme.ro