Companie
Detalii identificare
Nume firmăVERTICAL SIGN SRL
Cod unic de înregistrare RO 31535454 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2013005203404
EUIDROONRC.J2013005203404
Data înființării19.04.2013 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaFeteşti nr. 6-12, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
269.780
Profit (Lei)
-90.636
Număr angajați
2
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 269.780 | -90.636 | -7.553 | 80.820 | 8.875 | 97.492 | 25.547 | 2 |
| 2024 | 235.782 | -129.659 | -10.805 | 27.060 | 4.271 | 138.973 | 116.184 | 1 |
| 2023 | 393.528 | 1.006 | 84 | 48.652 | 5.396 | 289.099 | 245.843 | 1 |
| 2022 | 454.140 | 174.851 | 14.571 | 83.025 | 21.783 | 363.257 | 302.015 | 1 |
| 2021 | 297.638 | 109.433 | 9.119 | 67.042 | 22.283 | 171.047 | 127.164 | 1 |
| 2020 | 276.086 | 178.512 | 14.876 | 76.581 | 21.129 | 66.342 | 10.890 | 1 |
| 2019 | 97.194 | 0 | 0 | 186.319 | 2.917 | 15.580 | -167.822 | 1 |
| 2018 | 146.115 | 19.810 | 1.651 | 123.439 | 4.830 | 142.800 | 31.404 | 1 |
| 2017 | 129.413 | 50.254 | 4.188 | 122.194 | 7.025 | 119.551 | 11.595 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-33.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-354.78%
Lichiditate curentă
1.21
Viteza rotație active
2.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-33.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-354.78%
Profit net per salariat
-45.318 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -33.6% | -54.99% | 0.26% | 38.5% | 36.77% | 64.66% | 0% | 13.56% | 38.83% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 1.17% | 39.53% | 37.74% | 67.68% | 0% | 14.74% | 41.37% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -354.78% | -111.6% | 0.41% | 57.89% | 86.06% | 100% | 0% | 63.08% | 100% |
| Profit net per salariat | -45.318 Lei | -129.659 Lei | 1.006 Lei | 174.851 Lei | 109.433 Lei | 178.512 Lei | 0 Lei | 19.810 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.54
Viteza rotație stocuri
4.5
Durata medie încasare creanțe
46.49 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.54 | 1.65 | 1.34 | 1.18 | 1.54 | 3.16 | 5.25 | 0.99 | 1.02 |
| Viteza rotație stocuri | 4.5 | 19.89 | 12.15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.16 | 11.87 |
| Durata medie încasare creanțe | 46.49 zile | 178.28 zile | 217.63 zile | 128.62 zile | 196.25 zile | 0 zile | 55.47 zile | 40.88 zile | 7.52 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 134.890 Lei | 235.782 Lei | 393.528 Lei | 454.140 Lei | 297.638 Lei | 276.086 Lei | 97.194 Lei | 146.115 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.21
Lichiditate imediată
0.46
Pondere active imobilizate
8.34%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.21 | 5.14 | 5.94 | 4.38 | 2.55 | 0.87 | 0.08 | 1.16 | 0.98 |
| Lichiditate imediată | 0.46 | 4.7 | 5.28 | 4.38 | 2.55 | 0.87 | 0.08 | 0.14 | 0.89 |
| Pondere active imobilizate | 8.34% | 2.98% | 1.83% | 5.66% | 11.53% | 24.16% | 15.77% | 3.27% | 5.55% |
| Pondere active circulante | 91.66% | 97.02% | 98.17% | 94.34% | 88.47% | 75.84% | 84.23% | 96.73% | 94.45% |
©Firme.ro