Companie
Detalii identificare
Nume firmăCHASER TECH SOLUTION SRL
Cod unic de înregistrare RO 31537250 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/1241/2013
EUIDROONRC.J23/1241/2013
Data înființării19.04.2013 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4222
Această clasă include construcţia liniilor de distribuţie a energiei electrice şi a liniilor de telecomunicaţii. Sunt incluse aici lucrările de construcţii a clădirilor şi structurilor ce sunt părţi integrante din aceste sisteme. Această clasă include:
-executarea lucrărilor de geniu civil pentru: -linii de telecomunicaţii şi linii de distribuţie a energiei electrice la mare distanţă şi urbane -centrale electrice Această clasă exclude: -activităţi de management al proiectelor pentru lucrările de geniu civil,
7111
-executarea lucrărilor de geniu civil pentru: -linii de telecomunicaţii şi linii de distribuţie a energiei electrice la mare distanţă şi urbane -centrale electrice Această clasă exclude: -activităţi de management al proiectelor pentru lucrările de geniu civil,
7111
Industrie
Construcţii
SectorLucrari de geniu civil
Obiect activitateLucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru electricitate si telecomunicatii
Informații de contact
AdresaMonumentul Eroilor nr. 12, Mogoşoaia, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
56.160
Profit (Lei)
-11.450
Număr angajați
1
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 56.160 | -11.450 | -954 | 8.022 | 8.282 | 26.023 | 26.283 | 1 |
| 2023 | 76.130 | 17.264 | 1.439 | 9.859 | 14.074 | 33.518 | 37.733 | 1 |
| 2022 | 87.711 | 14.932 | 1.244 | 33.759 | 20.600 | 33.625 | 20.466 | 1 |
| 2021 | 78.329 | 1.138 | 95 | 18.380 | 28.610 | 31.304 | 41.534 | 1 |
| 2020 | 15.596 | 2.691 | 224 | 8.459 | 32.840 | 41.015 | 65.396 | 0 |
| 2019 | 18.108 | 4.258 | 355 | 7.909 | 39.170 | 31.444 | 62.705 | 0 |
| 2018 | 87.567 | 3.367 | 281 | 21.492 | 45.779 | 54.160 | 78.447 | 0 |
| 2017 | 329.705 | 74.840 | 6.237 | 13.294 | 54.704 | 33.670 | 75.080 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-20.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-43.56%
Lichiditate curentă
3.24
Viteza rotație active
1.64
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-20.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-43.56%
Profit net per salariat
-11.450 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -20.39% | 22.68% | 17.02% | 1.45% | 17.25% | 23.51% | 3.85% | 22.7% |
| Marjă profit brut | 0% | 23.73% | 18.02% | 2.46% | 19.68% | 26.51% | 6.85% | 23.7% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -43.56% | 45.75% | 72.96% | 2.74% | 4.11% | 6.79% | 4.29% | 99.68% |
| Profit net per salariat | -11.450 Lei | 17.264 Lei | 14.932 Lei | 1.138 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.64
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
58.28 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.64 | 1.6 | 1.62 | 1.31 | 0.21 | 0.26 | 0.88 | 3.73 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 9.08 | 1.81 | 2.1 | 10.15 | 961.24 |
| Durata medie încasare creanțe | 58.28 zile | 35.9 zile | 63.18 zile | 54.76 zile | 726.09 zile | 365.2 zile | 101.51 zile | 10.79 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 56.160 Lei | 76.130 Lei | 87.711 Lei | 78.329 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
3.24
Lichiditate imediată
3.24
Pondere active imobilizate
24.14%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.24 | 3.4 | 1 | 1.7 | 4.85 | 3.98 | 2.52 | 2.53 |
| Lichiditate imediată | 3.24 | 3.4 | 1 | 1.23 | 3.83 | 2.89 | 2.12 | 2.51 |
| Pondere active imobilizate | 24.14% | 29.57% | 37.99% | 47.75% | 44.47% | 55.47% | 45.81% | 61.9% |
| Pondere active circulante | 75.86% | 70.43% | 62.01% | 52.25% | 55.53% | 44.53% | 54.19% | 38.1% |
©Firme.ro