Companie

Detalii identificare

Nume firmăFLOMI MEDICAL SRL
Cod unic de înregistrare31539634 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2013005246401
EUIDROONRC.J2013005246401
Data înființării19.04.2013 - 13 ani

Domeniu de activitate

CAEN
8622
info-icon
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi

Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,

8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,

8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata

Informații de contact

AdresaColentina nr. 16, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
321.957
Profit (Lei)
187.883
Număr angajați
0
Vechime
13 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025321.957187.88315.65796.93158.798226.256188.1230
2024258.545150.37612.531142.20695.906115.19468.8940
2023207.81998.4358.20381.668122.56057.65498.6750
2022171.345123.27010.273100.9890224.499123.5100
2021175.247149.03512.42000250.678250.6990
2020137.20883.8876.99101.230132.606133.8360
201980.43128.1032.3429242.70648.16749.9490
201866.81721.6461.8046.578028.42421.8460
201744.94518.3031.5252.765024.55321.7880

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
58.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.87%
Lichiditate curentă
2.33
Viteza rotație active
1.13

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
58.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.87%
Profit net per salariat
n/a
Indicator202520242023202220212020201920182017
Marjă profit net58.36%58.16%47.37%71.94%85.04%61.14%34.94%32.4%40.72%
Marjă profit brut70.43%69.31%58.87%74.88%87.3%64.06%37.94%35.4%43.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.87%100%99.76%99.81%59.45%62.68%56.26%99.08%84%
Profit net per salariatn/an/an/an/an/an/an/an/an/a
Viteza rotație active
1.13
Viteza rotație stocuri
585.38
Durata medie încasare creanțe
182.39 zile
Indicator202520242023202220212020201920182017
Viteza rotație active1.131.221.150.760.71.031.582.351.83
Viteza rotație stocuri585.38470.08052.4353.6342.77000
Durata medie încasare creanțe182.39 zile102.41 zile75 zile430.01 zile4.17 zile7.59 zile0 zile0 zile0 zile
Cifra de afaceri per salariatn/an/an/an/an/an/an/an/an/a
Lichiditate curentă
2.33
Lichiditate imediată
2.33
Pondere active imobilizate
20.63%
Indicator202520242023202220212020201920182017
Lichiditate curentă2.330.810.712.220052.134.328.88
Lichiditate imediată2.330.810.712.190052.134.328.88
Pondere active imobilizate20.63%45.43%68.01%0%0%0.92%5.32%0%0%
Pondere active circulante79.37%54.57%31.99%100%100%99.08%94.68%100%100%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente