Companie
Detalii identificare
Nume firmăLENWOOD GRAND SRL
Cod unic de înregistrare RO 31590181 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2/474/2013
EUIDROONRC.J2/474/2013
Data înființării29.04.2013 - 13 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4332
Această clasă include:
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de tamplarie si dulgherie
Informații de contact
AdresaPeregu Mic nr. 52, Peregu Mic, Arad
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
26.300
Profit (Lei)
18.620
Număr angajați
0
Vechime
13 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 26.300 | 18.620 | 1.552 | 18.845 | 0 | 11.610 | -7.235 | 0 |
| 2023 | 24.034 | -32.833 | -2.736 | 55.594 | 0 | 29.739 | -25.855 | 1 |
| 2022 | 167.736 | 29.035 | 2.420 | 34.556 | 0 | 70.534 | 35.978 | 2 |
| 2021 | 148.296 | 54.667 | 4.556 | 16.020 | 0 | 75.963 | 59.943 | 1 |
| 2020 | 0 | -3.176 | -265 | 64.785 | 0 | 70.061 | 5.276 | 0 |
| 2019 | 142.700 | 28.782 | 2.399 | 33.947 | 0 | 71.181 | 37.234 | 1 |
| 2018 | 146.310 | 52.885 | 4.407 | 28.739 | 0 | 90.076 | 61.337 | 2 |
| 2017 | 271.420 | 120.615 | 10.051 | 45.170 | 0 | 168.622 | 123.452 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
70.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-257.36%
Lichiditate curentă
0.62
Viteza rotație active
2.27
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
70.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-257.36%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 70.8% | -136.61% | 17.31% | 36.86% | 0% | 20.17% | 36.15% | 44.44% |
| Marjă profit brut | 70.8% | 0% | 18.31% | 37.86% | 0% | 21.17% | 37.15% | 45.44% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -257.36% | 100% | 80.7% | 91.2% | -60.2% | 77.3% | 86.22% | 97.7% |
| Profit net per salariat | n/a | -32.833 Lei | 14.518 Lei | 54.667 Lei | n/a | 28.782 Lei | 26.443 Lei | 120.615 Lei |
Viteza rotație active
2.27
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.27 | 0.81 | 2.38 | 1.95 | 0 | 2 | 1.62 | 1.61 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 10.42 | 72.71 | 84.55 | 0 | 243.1 | 602.1 | 1116.95 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 106.92 zile | 122.26 zile | 0 | 121.84 zile | 58.24 zile | 121.72 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 24.034 Lei | 83.868 Lei | 148.296 Lei | n/a | 142.700 Lei | 73.155 Lei | 271.420 Lei |
Lichiditate curentă
0.62
Lichiditate imediată
0.62
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.62 | 0.53 | 2.04 | 4.74 | 1.08 | 2.1 | 3.13 | 3.73 |
| Lichiditate imediată | 0.62 | 0.49 | 1.97 | 4.63 | 1.07 | 2.08 | 3.13 | 3.73 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro