Companie
Detalii identificare
Nume firmăSRA FAMILY SRL
Cod unic de înregistrare31672370 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2013000451246
EUIDROONRC.J2013000451246
Data înființării21.05.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaRepublicii nr. 22, Baia Mare, Maramureş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
51.283
Profit (Lei)
-5.577
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 51.283 | -5.577 | -465 | 19.353 | 37.208 | 4.681 | 22.536 | 1 |
| 2023 | 28.504 | 316 | 26 | 0 | 0 | 28.113 | 28.113 | 1 |
| 2022 | 12.945 | 5.025 | 419 | 0 | 0 | 27.797 | 27.797 | 0 |
| 2021 | 19.434 | -13.031 | -1.086 | 0 | 0 | 22.772 | 22.772 | 1 |
| 2020 | 26.863 | -31.882 | -2.657 | 1.920 | 18.471 | 19.253 | 35.804 | 1 |
| 2019 | 27.169 | -24.762 | -2.064 | 2.335 | 38.621 | 31.400 | 67.686 | 1 |
| 2018 | 69.181 | 18.717 | 1.560 | 2.855 | 58.771 | 36.533 | 92.449 | 1 |
| 2017 | 82.038 | 21.480 | 1.790 | 1.632 | 2.500 | 72.864 | 73.732 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-10.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-24.75%
Lichiditate curentă
0.24
Viteza rotație active
1.22
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-10.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-24.75%
Profit net per salariat
-5.577 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -10.87% | 1.11% | 38.82% | -67.05% | -118.68% | -91.14% | 27.06% | 26.18% |
| Marjă profit brut | 0% | 1.29% | 41.73% | 0% | 0% | 0% | 29.67% | 28.16% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -24.75% | 1.12% | 18.08% | -57.22% | -89.05% | -36.58% | 20.25% | 29.13% |
| Profit net per salariat | -5.577 Lei | 316 Lei | n/a | -13.031 Lei | -31.882 Lei | -24.762 Lei | 18.717 Lei | 21.480 Lei |
Viteza rotație active
1.22
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.01 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.22 | 1.01 | 0.47 | 0.85 | 0.71 | 0.39 | 0.73 | 1.09 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.01 zile | 263.08 zile | 751.43 zile | 427.28 zile | 200.42 zile | 406.39 zile | 191.26 zile | 308.1 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 51.283 Lei | 28.504 Lei | n/a | 19.434 Lei | 26.863 Lei | 27.169 Lei | 69.181 Lei | 82.038 Lei |
Lichiditate curentă
0.24
Lichiditate imediată
0.24
Pondere active imobilizate
88.83%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.24 | 0 | 0 | 0 | 10.03 | 13.45 | 12.8 | 44.65 |
| Lichiditate imediată | 0.24 | 0 | 0 | 0 | 10.03 | 13.45 | 12.8 | 44.65 |
| Pondere active imobilizate | 88.83% | 0% | 0% | 0% | 48.96% | 55.16% | 61.67% | 3.32% |
| Pondere active circulante | 11.17% | 100% | 100% | 100% | 51.04% | 44.84% | 38.33% | 96.68% |
©Firme.ro