Companie
Detalii identificare
Nume firmăAQUAFORAJ PROIECT SRL
Cod unic de înregistrare31749156 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2/621/2013
EUIDROONRC.J2/621/2013
Data înființării05.06.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4221
Această clasă include construcţia liniilor de distribuţie pentru transportul fluidelor şi a clădirilor şi structurilor conexe, care sunt părţi integrante din aceste sisteme. Această clasă include:
-lucrări de geniu civil pentru: -sisteme de conducte pentru transportul la mare distanţă şi sisteme locale (urbane şi/sau rurale) de conducte -construcţia conductelor magistrale de apă -sisteme de irigaţie (canale) -rezervoare -construcţia de: -sisteme de canalizare, inclusiv repararea acestora -staţii de eliminare a apelor uzate -staţii de pompare
Această clasă include de asemenea:
-forarea puţurilor de apă Această clasă exclude: -activităţi de management al proiectelor pentru lucrările de geniu civil,
7111
-lucrări de geniu civil pentru: -sisteme de conducte pentru transportul la mare distanţă şi sisteme locale (urbane şi/sau rurale) de conducte -construcţia conductelor magistrale de apă -sisteme de irigaţie (canale) -rezervoare -construcţia de: -sisteme de canalizare, inclusiv repararea acestora -staţii de eliminare a apelor uzate -staţii de pompare
Această clasă include de asemenea:
-forarea puţurilor de apă Această clasă exclude: -activităţi de management al proiectelor pentru lucrările de geniu civil,
7111
Industrie
Construcţii
SectorLucrari de geniu civil
Obiect activitateLucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru fluide
Informații de contact
AdresaTăgădău nr. 198, Tăgădău, Arad
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
6.500
Profit (Lei)
-43.499
Număr angajați
0
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.500 | -43.499 | -3.625 | 258.070 | 149.456 | 134.902 | 26.288 | 0 |
| 2023 | 11.500 | 0 | 0 | 258.496 | 161.596 | 166.687 | 69.787 | 1 |
| 2022 | 220.000 | 31.022 | 2.585 | 46.925 | 40.350 | 214.908 | 208.333 | 0 |
| 2021 | 55.200 | 0 | 0 | 59.806 | 57.080 | 180.037 | 177.311 | 1 |
| 2020 | 145.400 | 20.513 | 1.709 | 41.957 | 23.463 | 201.068 | 182.574 | 1 |
| 2019 | 112.900 | 68.266 | 5.689 | 34.338 | 56.346 | 140.053 | 162.061 | 0 |
| 2018 | 86.250 | 29.638 | 2.470 | 31.311 | 55.774 | 69.332 | 93.795 | 0 |
| 2017 | 29.000 | 0 | 0 | 31.451 | 55.774 | 39.834 | 64.157 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-669.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-165.47%
Lichiditate curentă
0.52
Viteza rotație active
0.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-669.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-165.47%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -669.22% | 0% | 14.1% | 0% | 14.11% | 60.47% | 34.36% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 17.1% | 0% | 17.29% | 63.47% | 37.36% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -165.47% | 0% | 14.89% | 0% | 11.24% | 42.12% | 31.6% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 0 Lei | n/a | 0 Lei | 20.513 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
0.13
Durata medie încasare creanțe
4608.32 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.02 | 0.04 | 0.86 | 0.23 | 0.65 | 0.57 | 0.69 | 0.3 |
| Viteza rotație stocuri | 0.13 | 0.19 | 7.5 | 0.58 | 3 | 2.15 | 2.7 | 1.39 |
| Durata medie încasare creanțe | 4608.32 zile | 2604.7 zile | 172.91 zile | 174.08 zile | 79.83 zile | 99.57 zile | 88.02 zile | 186.26 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 11.500 Lei | n/a | 55.200 Lei | 145.400 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.52
Lichiditate imediată
0.33
Pondere active imobilizate
52.56%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.52 | 0.64 | 4.58 | 3.01 | 4.79 | 4.08 | 2.21 | 1.27 |
| Lichiditate imediată | 0.33 | 0.41 | 3.95 | 1.42 | 3.64 | 2.55 | 1.2 | 0.6 |
| Pondere active imobilizate | 52.56% | 49.22% | 15.81% | 24.07% | 10.45% | 28.69% | 44.58% | 58.34% |
| Pondere active circulante | 47.44% | 50.78% | 84.19% | 75.93% | 89.55% | 71.31% | 55.42% | 41.66% |
©Firme.ro