Companie
Detalii identificare
Nume firmăADI & CRIS TOP BUSINESS SRL
Cod unic de înregistrare31790392 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/769/2013
EUIDROONRC.J3/769/2013
Data înființării10.06.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4520
Această clasă include:
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateintretinerea si repararea autovehiculelor
Informații de contact
AdresaDrăganu-Olteni, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
272.009
Profit (Lei)
2.444
Număr angajați
4
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 272.009 | 2.444 | 204 | 779.171 | 0 | 27.642 | -751.529 | 4 |
| 2024 | 280.836 | -30.522 | -2.544 | 776.131 | 0 | 22.158 | -753.973 | 5 |
| 2023 | 132.634 | 0 | 0 | 754.578 | 0 | 31.126 | -723.452 | 5 |
| 2022 | 128.429 | 0 | 0 | 598.090 | 1.031 | 19.942 | -577.117 | 4 |
| 2021 | 134.080 | 0 | 0 | 531.134 | 3.092 | 27.417 | -500.625 | 4 |
| 2020 | 129.898 | 0 | 0 | 490.342 | 5.153 | 26.590 | -458.599 | 4 |
| 2019 | 145.484 | 0 | 0 | 463.431 | 10.845 | 30.020 | -422.566 | 5 |
| 2018 | 125.757 | 0 | 0 | 432.627 | 18.759 | 24.743 | -389.125 | 5 |
| 2017 | 107.252 | 0 | 0 | 387.820 | 28.385 | 19.351 | -340.084 | 12 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.33%
Lichiditate curentă
0.04
Viteza rotație active
9.84
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.33%
Profit net per salariat
611 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.9% | -10.87% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 1.9% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.33% | 4.05% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 611 Lei | -6.104 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
9.84
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
15.72 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 9.84 | 12.67 | 4.26 | 6.12 | 4.39 | 4.09 | 3.56 | 2.89 | 2.25 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 4421.13 | 97 | 134.35 | 68.22 | 159.17 | 44.06 | 34.23 |
| Durata medie încasare creanțe | 15.72 zile | 15.83 zile | 29.52 zile | 31.7 zile | 37.72 zile | 34.25 zile | 39.13 zile | 35.96 zile | 35.69 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 68.002 Lei | 56.167 Lei | 26.527 Lei | 32.107 Lei | 33.520 Lei | 32.475 Lei | 29.097 Lei | 25.151 Lei | 8.938 Lei |
Lichiditate curentă
0.04
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.04 | 0.03 | 0.04 | 0.03 | 0.05 | 0.05 | 0.06 | 0.06 | 0.05 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.03 | 0.04 | 0.03 | 0.05 | 0.05 | 0.06 | 0.05 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 4.92% | 10.13% | 16.23% | 26.54% | 43.12% | 59.46% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 95.08% | 89.87% | 83.77% | 73.46% | 56.88% | 40.54% |
©Firme.ro