Companie
Detalii identificare
Nume firmăBDCPD S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 31791940 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2013000435338
EUIDROONRC.J2013000435338
Data înființării11.06.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaAron Pumnul nr. 30, Suceava, Suceava
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
10.261
Profit (Lei)
1.896
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.261 | 1.896 | 158 | 509.498 | 124.923 | 34.715 | -349.860 | 1 |
| 2023 | 146.214 | 0 | 0 | 610.679 | 8.206 | 182.847 | -419.626 | 2 |
| 2022 | 34.118 | 82.177 | 6.848 | 342.323 | 0 | 182 | -342.141 | 2 |
| 2021 | 138.138 | 0 | 0 | 460.487 | 0 | 36.170 | -424.317 | 4 |
| 2020 | 147.681 | 0 | 0 | 423.568 | 0 | 29.839 | -393.729 | 6 |
| 2019 | 89.883 | 0 | 0 | 322.645 | 0 | 17.796 | -304.849 | 4 |
| 2018 | 25.345 | 0 | 0 | 223.059 | 0 | 35.451 | -187.608 | 4 |
| 2017 | 112.712 | 28.443 | 2.370 | 233.763 | 0 | 274.408 | 40.645 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
18.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.54%
Lichiditate curentă
0.07
Viteza rotație active
0.06
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
18.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.54%
Profit net per salariat
1.896 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 18.48% | 0% | 240.86% | 0% | 0% | 0% | 0% | 25.24% |
| Marjă profit brut | 18.6% | 0% | 241.87% | 0% | 0% | 0% | 0% | 26.24% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.54% | 0% | -24.02% | 0% | 0% | 0% | 0% | 69.98% |
| Profit net per salariat | 1.896 Lei | 0 Lei | 41.089 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 9.481 Lei |
Viteza rotație active
0.06
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
802.28 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.06 | 0.77 | 187.46 | 3.82 | 4.95 | 5.05 | 0.71 | 0.41 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 9.28 | 0 | 26.63 | 0 | 15.76 | 3.04 | 0.61 |
| Durata medie încasare creanțe | 802.28 zile | 284.75 zile | 0 zile | 71.56 zile | 66.93 zile | 10.67 zile | 389.55 zile | 283.85 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 10.261 Lei | 73.107 Lei | 17.059 Lei | 34.535 Lei | 24.614 Lei | 22.471 Lei | 6.336 Lei | 37.571 Lei |
Lichiditate curentă
0.07
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
78.25%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.07 | 0.3 | 0 | 0.08 | 0.07 | 0.06 | 0.16 | 1.17 |
| Lichiditate imediată | 0.07 | 0.27 | 0 | 0.07 | 0.07 | 0.04 | 0.12 | 0.38 |
| Pondere active imobilizate | 78.25% | 4.3% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 21.75% | 95.7% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro