Companie
Detalii identificare
Nume firmăHUPKES IMPEX SRL
Cod unic de înregistrare RO 31838890 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ26/625/2013
EUIDROONRC.J26/625/2013
Data înființării14.06.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4622
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al florilor, al plantelor şi al bulbilor
-comerţul cu ridicata al florilor, al plantelor şi al bulbilor
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al florilor si al plantelor
Informații de contact
AdresaIcland nr. 33/A, Icland, Mureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
19.752
Profit (Lei)
-6.699
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19.752 | -6.699 | -558 | 152.169 | 44.453 | 19.998 | -87.718 | 1 |
| 2023 | 30.238 | 0 | 0 | 204.585 | 51.463 | 72.103 | -81.019 | 1 |
| 2022 | 60.897 | 0 | 0 | 204.277 | 58.473 | 77.363 | -68.441 | 1 |
| 2021 | 29.943 | 0 | 0 | 178.204 | 62.663 | 47.559 | -67.982 | 1 |
| 2020 | 10.581 | 0 | 0 | 138.639 | 63.510 | 58.234 | -16.895 | 1 |
| 2019 | 57.367 | 0 | 0 | 117.574 | 69.406 | 54.326 | 6.158 | 1 |
| 2018 | 25.512 | 0 | 0 | 90.910 | 61.021 | 47.620 | 17.731 | 1 |
| 2017 | 100.335 | 47.208 | 3.934 | 34.583 | 22.059 | 41.693 | 29.169 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-33.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7.64%
Lichiditate curentă
0.13
Viteza rotație active
0.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-33.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7.64%
Profit net per salariat
-6.699 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -33.92% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 47.05% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 2.25% | 0% | 0% | 0% | 0% | 50.05% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 7.64% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| Profit net per salariat | -6.699 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 47.208 Lei |
Viteza rotație active
0.31
Viteza rotație stocuri
10.5
Durata medie încasare creanțe
282.25 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.31 | 0.24 | 0.45 | 0.27 | 0.09 | 0.46 | 0.23 | 1.57 |
| Viteza rotație stocuri | 10.5 | 0 | 73.99 | 89.65 | 1.32 | 171.76 | 2.52 | 300.4 |
| Durata medie încasare creanțe | 282.25 zile | 817.28 zile | 409.18 zile | 563.51 zile | 1339.75 zile | 283.34 zile | 307.44 zile | 32.71 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 19.752 Lei | 30.238 Lei | 60.897 Lei | 29.943 Lei | 10.581 Lei | 57.367 Lei | 25.512 Lei | 100.335 Lei |
Lichiditate curentă
0.13
Lichiditate imediată
0.12
Pondere active imobilizate
68.97%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.13 | 0.35 | 0.38 | 0.27 | 0.42 | 0.46 | 0.52 | 1.21 |
| Lichiditate imediată | 0.12 | 0.35 | 0.37 | 0.27 | 0.36 | 0.46 | 0.41 | 1.2 |
| Pondere active imobilizate | 68.97% | 41.65% | 43.05% | 56.85% | 52.17% | 56.09% | 56.17% | 34.6% |
| Pondere active circulante | 31.03% | 58.35% | 56.95% | 43.15% | 47.83% | 43.91% | 43.83% | 65.4% |
©Firme.ro