Companie
Detalii identificare
Nume firmăTUFFANY CREATIVE SRL
Cod unic de înregistrare31922680 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2013008065403
EUIDROONRC.J2013008065403
Data înființării27.06.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9525
Această clasă include:
- repararea de ceasuri, orologii şi părţi componente ale acestora, cum sunt carcase de ceasuri din toate materialele; mecanisme, cronometre etc. -repararea bijuteriilor Această clasă exclude: -gravarea industrială a metalelor,
2561 -repararea de marcatoare de pontaj, compostoare pentru data şi oră, întrerupătoare orare şi a dispozitivelor similare pentru înregistrarea timpului,
3313
- repararea de ceasuri, orologii şi părţi componente ale acestora, cum sunt carcase de ceasuri din toate materialele; mecanisme, cronometre etc. -repararea bijuteriilor Această clasă exclude: -gravarea industrială a metalelor,
2561 -repararea de marcatoare de pontaj, compostoare pentru data şi oră, întrerupătoare orare şi a dispozitivelor similare pentru înregistrarea timpului,
3313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorReparatii de calculatoare, de articole personale si de uz gospodaresc
Obiect activitateRepararea ceasurilor si a bijuteriilor
Informații de contact
AdresaBaia De Arieş nr. 9, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
65.558
Profit (Lei)
-246
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65.558 | -246 | -21 | 4.290 | 0 | 1.840 | -2.450 | 1 |
| 2024 | 60.636 | 1.009 | 84 | 3.938 | 0 | 1.615 | -2.205 | 1 |
| 2023 | 50.944 | 0 | 0 | 3.951 | 0 | 562 | -3.213 | 1 |
| 2022 | 36.175 | 0 | 0 | 2.775 | 0 | 2.371 | -404 | 1 |
| 2021 | 20.241 | 305 | 25 | 363 | 0 | 3.507 | 3.144 | 1 |
| 2020 | 28.065 | 4.350 | 363 | 768 | 0 | 3.607 | 2.839 | 1 |
| 2019 | 38.997 | 0 | 0 | 2.500 | 0 | 989 | -1.511 | 1 |
| 2018 | 34.044 | 1.013 | 84 | 2.235 | 0 | 2.180 | -55 | 1 |
| 2017 | 19.207 | 0 | 0 | 1.318 | 0 | 251 | -1.067 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-0.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.04%
Lichiditate curentă
0.43
Viteza rotație active
35.63
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-0.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.04%
Profit net per salariat
-246 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -0.38% | 1.66% | 0% | 0% | 1.51% | 15.5% | 0% | 2.98% | 0% |
| Marjă profit brut | 0.62% | 2.66% | 0% | 0% | 4.51% | 18% | 0% | 3.98% | 1.1% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 10.04% | -45.76% | 0% | 0% | 9.7% | 100% | 0% | -1841.82% | 0% |
| Profit net per salariat | -246 Lei | 1.009 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 305 Lei | 4.350 Lei | 0 Lei | 1.013 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
35.63
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2.62 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 35.63 | 37.55 | 90.65 | 15.26 | 5.77 | 7.78 | 39.43 | 15.62 | 76.52 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 153.66 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.62 zile | 3.01 zile | 3.58 zile | 5.04 zile | 9.02 zile | 6.5 zile | 4.68 zile | 22.63 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 65.558 Lei | 60.636 Lei | 50.944 Lei | 36.175 Lei | 20.241 Lei | 28.065 Lei | 38.997 Lei | 34.044 Lei | 19.207 Lei |
Lichiditate curentă
0.43
Lichiditate imediată
0.43
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.43 | 0.41 | 0.14 | 0.85 | 9.66 | 4.7 | 0.4 | 0.98 | 0.19 |
| Lichiditate imediată | 0.43 | 0.41 | 0.14 | 0.85 | 9.66 | 4.7 | 0.4 | 0.98 | 0.1 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro