Companie
Detalii identificare
Nume firmăRODINA SANOMED SRL
Cod unic de înregistrare31936685 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2092/2013
EUIDROONRC.J12/2092/2013
Data înființării28.06.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8621
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale în domeniul medicinei generale, efectuate de către medicii generalişti Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi paramedicale ale moaşelor, infirmierelor şi fizioterapeuţilor,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale în domeniul medicinei generale, efectuate de către medicii generalişti Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi paramedicale ale moaşelor, infirmierelor şi fizioterapeuţilor,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala generala
Informații de contact
AdresaDăbîca nr. 341, Dăbâca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
334.709
Profit (Lei)
18.482
Număr angajați
3
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 334.709 | 18.482 | 1.540 | 85.392 | 76.567 | 92.191 | 83.366 | 3 |
| 2024 | 317.206 | 17.773 | 1.481 | 105.001 | 103.047 | 90.726 | 88.772 | 2 |
| 2023 | 314.720 | 77.239 | 6.437 | 70.202 | 10.310 | 171.910 | 112.097 | 2 |
| 2022 | 223.438 | 24.129 | 2.011 | 63.545 | 1.282 | 96.884 | 34.858 | 2 |
| 2021 | 163.754 | 0 | 0 | 14.434 | 5.813 | 50.467 | 42.630 | 2 |
| 2020 | 165.820 | 61.074 | 5.090 | 12.291 | 4.917 | 91.483 | 84.109 | 2 |
| 2019 | 154.699 | 40.636 | 3.386 | 12.932 | 0 | 61.967 | 49.035 | 2 |
| 2018 | 136.615 | 42.905 | 3.575 | 19.972 | 0 | 51.038 | 31.452 | 2 |
| 2017 | 110.607 | 28.065 | 2.339 | 47.173 | 0 | 35.814 | -11.147 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.17%
Lichiditate curentă
1.08
Viteza rotație active
1.98
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.17%
Profit net per salariat
6.161 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 5.52% | 5.6% | 24.54% | 10.8% | 0% | 36.83% | 26.27% | 31.41% | 25.37% |
| Marjă profit brut | 8.47% | 8.15% | 25.53% | 11.73% | 0% | 37.76% | 27.27% | 32.41% | 26.37% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 22.17% | 20.02% | 68.9% | 69.22% | 0% | 72.61% | 82.87% | 100% | -251.77% |
| Profit net per salariat | 6.161 Lei | 8.887 Lei | 38.620 Lei | 12.065 Lei | 0 Lei | 30.537 Lei | 20.318 Lei | 21.453 Lei | 14.033 Lei |
Viteza rotație active
1.98
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
32.4 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.98 | 1.64 | 1.73 | 2.28 | 2.91 | 1.72 | 2.5 | 2.68 | 3.09 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 10.91 | 866.04 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 32.4 zile | 36.64 zile | 128.95 zile | 145.17 zile | 107.19 zile | 180.28 zile | 140.4 zile | 53.81 zile | 29.23 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 111.570 Lei | 158.603 Lei | 157.360 Lei | 111.719 Lei | 81.877 Lei | 82.910 Lei | 77.350 Lei | 68.308 Lei | 55.304 Lei |
Lichiditate curentă
1.08
Lichiditate imediată
1.08
Pondere active imobilizate
45.37%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.08 | 0.86 | 2.45 | 1.52 | 3.5 | 7.44 | 4.79 | 2.56 | 0.76 |
| Lichiditate imediată | 1.08 | 0.86 | 2.04 | 1.52 | 3.5 | 7.44 | 4.79 | 2.56 | 0.76 |
| Pondere active imobilizate | 45.37% | 53.18% | 5.66% | 1.31% | 10.33% | 5.1% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 54.63% | 46.82% | 94.34% | 98.69% | 89.67% | 94.9% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro