Companie
Detalii identificare
Nume firmăKDW HOME SRL
Cod unic de înregistrare32038550 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/9166/2013
EUIDROONRC.J40/9166/2013
Data înființării22.07.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaMihai Bravu nr. 147-169, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
174.424
Profit (Lei)
21.736
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 174.424 | 21.736 | 1.811 | 37.592 | 32.077 | 49.360 | 36.311 | 1 |
| 2024 | 145.242 | 14.335 | 1.195 | 37.351 | 35.920 | 14.551 | 14.575 | 1 |
| 2023 | 157.473 | 63.257 | 5.271 | 34.953 | 48.525 | 47.606 | 63.497 | 1 |
| 2022 | 164.644 | 82.784 | 6.899 | 2.328 | 3.543 | 81.809 | 83.024 | 1 |
| 2021 | 98.533 | 11.458 | 955 | 1.995 | 4.779 | 25.613 | 28.397 | 1 |
| 2020 | 186.048 | 94.516 | 7.876 | 3.006 | 6.015 | 91.747 | 94.756 | 1 |
| 2019 | 157.097 | 66.759 | 5.563 | 4.165 | 2.889 | 68.275 | 66.999 | 2 |
| 2018 | 157.096 | 106.050 | 8.838 | 3.233 | 0 | 392.729 | 389.496 | 1 |
| 2017 | 127.913 | 79.452 | 6.621 | 11.092 | 0 | 294.538 | 283.446 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
12.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59.86%
Lichiditate curentă
1.31
Viteza rotație active
2.14
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
12.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59.86%
Profit net per salariat
21.736 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 12.46% | 9.87% | 40.17% | 50.28% | 11.63% | 50.8% | 42.5% | 67.51% | 62.11% |
| Marjă profit brut | 13.32% | 10.87% | 41.15% | 51.26% | 12.51% | 51.8% | 43.5% | 68.5% | 63.11% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 59.86% | 98.35% | 99.62% | 99.71% | 40.35% | 99.75% | 99.64% | 27.23% | 28.03% |
| Profit net per salariat | 21.736 Lei | 14.335 Lei | 63.257 Lei | 82.784 Lei | 11.458 Lei | 94.516 Lei | 33.380 Lei | 106.050 Lei | 39.726 Lei |
Viteza rotație active
2.14
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
53.94 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.14 | 2.88 | 1.64 | 1.93 | 3.24 | 1.9 | 2.21 | 0.4 | 0.43 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 53.94 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 8.76 zile | 2.47 zile | 4.78 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 174.424 Lei | 145.242 Lei | 157.473 Lei | 164.644 Lei | 98.533 Lei | 186.048 Lei | 78.549 Lei | 157.096 Lei | 63.957 Lei |
Lichiditate curentă
1.31
Lichiditate imediată
1.31
Pondere active imobilizate
39.39%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.31 | 0.39 | 1.36 | 35.14 | 12.84 | 30.52 | 16.39 | 121.48 | 26.55 |
| Lichiditate imediată | 1.31 | 0.39 | 1.36 | 35.14 | 12.84 | 30.52 | 16.39 | 121.48 | 26.55 |
| Pondere active imobilizate | 39.39% | 71.17% | 50.48% | 4.15% | 15.72% | 6.15% | 4.06% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 60.61% | 28.83% | 49.52% | 95.85% | 84.28% | 93.85% | 95.94% | 100% | 100% |
©Firme.ro