Companie
Detalii identificare
Nume firmăCADTECHNIK SOLUTION SRL
Cod unic de înregistrare RO 32049703 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/216/2013
EUIDROONRC.J19/216/2013
Data înființării23.07.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
2599
Această clasă include:
-fabricarea de articole casnice, din metal: -farfurii, farfurioare etc. -oale, ibrice etc. -castroane, platouri -cratiţe, tigăi şi alte ustensile neelectrice, pentru utilizare la masă sau în bucătărie -mici dispozitive şi accesorii de bucătărie acţionate manual -bureţi de sârmă pentru curăţat -fabricarea de componente din zinc pentru clădiri: jgheaburi, scocuri, căzi, chiuvete, bazine de spălător şi articole similare -fabricarea de articole din metal pentru birou, cu excepţia mobilierului -fabricarea de seifuri, casete (case de bani), uşi blindate etc. -fabricarea de diverse articole din metal: -elice navale şi palete pentru acestea -ancore -clopote -dispozitive de asamblare a liniilor de cale ferată -capse, catarame, cârlige -scări metalice -indicatoare metalice, inclusiv indicatoare de circulaţie rutieră -fabricarea de pungi metalizate -fabricarea de magneţi permanenţi -fabricarea de termosuri din metal -fabricarea de însemne metalice şi insigne din metal -fabricarea de bigudiuri din metal, mânere şi schelete metalice pentru umbrele, piepteni Această clasă exclude: -fabricarea săbiilor, baionetelor,
2571 -fabricarea cărucioarelor pentru cumpărături,
3099 -fabricarea mobilierului din metal,
3101, 3102, 3109 -fabricarea articolelor sportive,
3230 -fabricarea de jocuri şi jucării,
3240
-fabricarea de articole casnice, din metal: -farfurii, farfurioare etc. -oale, ibrice etc. -castroane, platouri -cratiţe, tigăi şi alte ustensile neelectrice, pentru utilizare la masă sau în bucătărie -mici dispozitive şi accesorii de bucătărie acţionate manual -bureţi de sârmă pentru curăţat -fabricarea de componente din zinc pentru clădiri: jgheaburi, scocuri, căzi, chiuvete, bazine de spălător şi articole similare -fabricarea de articole din metal pentru birou, cu excepţia mobilierului -fabricarea de seifuri, casete (case de bani), uşi blindate etc. -fabricarea de diverse articole din metal: -elice navale şi palete pentru acestea -ancore -clopote -dispozitive de asamblare a liniilor de cale ferată -capse, catarame, cârlige -scări metalice -indicatoare metalice, inclusiv indicatoare de circulaţie rutieră -fabricarea de pungi metalizate -fabricarea de magneţi permanenţi -fabricarea de termosuri din metal -fabricarea de însemne metalice şi insigne din metal -fabricarea de bigudiuri din metal, mânere şi schelete metalice pentru umbrele, piepteni Această clasă exclude: -fabricarea săbiilor, baionetelor,
2571 -fabricarea cărucioarelor pentru cumpărături,
3099 -fabricarea mobilierului din metal,
3101, 3102, 3109 -fabricarea articolelor sportive,
3230 -fabricarea de jocuri şi jucării,
3240
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria constructiilor metalice si a produselor din metal, exclusiv masini, utilaje si instalatii
Obiect activitateFabricarea altor articole din metal n.c.a.
Informații de contact
AdresaRecoltei nr. 12, Odorheiu Secuiesc, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
378.307
Profit (Lei)
-35.338
Număr angajați
3
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 378.307 | -35.338 | -2.945 | 303.006 | 145.995 | 438.560 | 281.549 | 3 |
| 2024 | 357.083 | -30.857 | -2.571 | 124.648 | 224.527 | 243.499 | 343.378 | 3 |
| 2023 | 333.563 | 596 | 50 | 136.055 | 297.995 | 211.935 | 374.235 | 3 |
| 2022 | 447.896 | 139.442 | 11.620 | 73.515 | 215.832 | 231.322 | 373.639 | 2 |
| 2021 | 274.537 | 1.775 | 148 | 201.781 | 244.281 | 222.297 | 264.797 | 2 |
| 2020 | 218.677 | 21.744 | 1.812 | 193.978 | 285.294 | 171.706 | 263.022 | 1 |
| 2019 | 156.066 | 3.197 | 266 | 213.571 | 326.523 | 128.327 | 241.279 | 1 |
| 2018 | 164.357 | 48.959 | 4.080 | 212.124 | 316.143 | 134.063 | 238.082 | 1 |
| 2017 | 122.050 | 34.510 | 2.876 | 36.887 | 142.828 | 83.182 | 189.123 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-9.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-12.55%
Lichiditate curentă
1.45
Viteza rotație active
0.65
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-9.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-12.55%
Profit net per salariat
-11.779 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -9.34% | -8.64% | 0.18% | 31.13% | 0.65% | 9.94% | 2.05% | 29.79% | 28.28% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 1.03% | 31.95% | 1.58% | 10.89% | 3.05% | 30.79% | 29.27% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -12.55% | -8.99% | 0.16% | 37.32% | 0.67% | 8.27% | 1.33% | 20.56% | 18.25% |
| Profit net per salariat | -11.779 Lei | -10.286 Lei | 199 Lei | 69.721 Lei | 888 Lei | 21.744 Lei | 3.197 Lei | 48.959 Lei | 34.510 Lei |
Viteza rotație active
0.65
Viteza rotație stocuri
5.72
Durata medie încasare creanțe
130.1 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.65 | 0.76 | 0.65 | 1 | 0.59 | 0.48 | 0.34 | 0.37 | 0.54 |
| Viteza rotație stocuri | 5.72 | 15.9 | 30.19 | 32.92 | 5.95 | 9.69 | 5.6 | 25.96 | 26.3 |
| Durata medie încasare creanțe | 130.1 zile | 100.05 zile | 82.94 zile | 87.45 zile | 110.05 zile | 191.65 zile | 98.37 zile | 110.25 zile | 107.31 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 126.102 Lei | 119.028 Lei | 111.188 Lei | 223.948 Lei | 137.269 Lei | 218.677 Lei | 156.066 Lei | 164.357 Lei | 122.050 Lei |
Lichiditate curentă
1.45
Lichiditate imediată
1.23
Pondere active imobilizate
24.98%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.45 | 1.95 | 1.56 | 3.15 | 1.1 | 0.89 | 0.6 | 0.63 | 2.26 |
| Lichiditate imediată | 1.23 | 1.77 | 1.48 | 2.96 | 0.87 | 0.77 | 0.47 | 0.6 | 2.13 |
| Pondere active imobilizate | 24.98% | 47.97% | 58.44% | 48.27% | 52.36% | 62.43% | 71.79% | 70.22% | 63.2% |
| Pondere active circulante | 75.02% | 52.03% | 41.56% | 51.73% | 47.64% | 37.57% | 28.21% | 29.78% | 36.8% |
©Firme.ro