Companie
Detalii identificare
Nume firmăLA NUFERI LAC SRL
Cod unic de înregistrare RO 32070691 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2013002277233
EUIDROONRC.J2013002277233
Data înființării29.07.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5590
Această clasă include asigurarea cazării temporare sau de lungă durată în camere cu unul sau mai multe paturi sau dormitoare pentru studenţi, lucrători sezonieri şi alte persoane. Această clasă include:
-locuinţe pentru studenţi -dormitoare şcolare -cămine muncitoreşti -pensiuni şi internate -vagoane dormitor
-locuinţe pentru studenţi -dormitoare şcolare -cămine muncitoreşti -pensiuni şi internate -vagoane dormitor
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateAlte servicii de cazare
Informații de contact
AdresaFlorilor nr. Fn, Snagov, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
420.965
Profit (Lei)
-97.386
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 420.965 | -97.386 | -8.116 | 161.131 | 84.596 | 552.291 | 475.756 | 1 |
| 2023 | 559.530 | 0 | 0 | 29.049 | 50.602 | 551.589 | 573.142 | 1 |
| 2022 | 571.701 | 43.637 | 3.636 | 20.615 | 149.214 | 458.217 | 586.816 | 1 |
| 2021 | 496.761 | 3.245 | 270 | 73.809 | 107.882 | 509.106 | 543.179 | 1 |
| 2020 | 391.809 | 30.486 | 2.541 | 3.861 | 44.727 | 499.068 | 539.934 | 1 |
| 2019 | 540.537 | 11.253 | 938 | 13.762 | 1.776 | 397.615 | 509.448 | 2 |
| 2018 | 581.255 | 184.548 | 15.379 | 6.744 | 7.472 | 444.766 | 498.195 | 3 |
| 2017 | 591.461 | 220.509 | 18.376 | 6.366 | 9.939 | 256.848 | 313.647 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-23.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-20.47%
Lichiditate curentă
3.43
Viteza rotație active
0.66
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-23.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-20.47%
Profit net per salariat
-97.386 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -23.13% | 0% | 7.63% | 0.65% | 7.78% | 2.08% | 31.75% | 37.28% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 8.63% | 1.73% | 8.8% | 3.08% | 32.75% | 38.28% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -20.47% | 0% | 7.44% | 0.6% | 5.65% | 2.21% | 37.04% | 70.3% |
| Profit net per salariat | -97.386 Lei | 0 Lei | 43.637 Lei | 3.245 Lei | 30.486 Lei | 5.627 Lei | 61.516 Lei | 73.503 Lei |
Viteza rotație active
0.66
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
434.16 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.66 | 0.93 | 0.94 | 0.81 | 0.72 | 1.35 | 1.29 | 2.22 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 434.16 zile | 342.44 zile | 236.29 zile | 355.77 zile | 385.23 zile | 220.29 zile | 247.43 zile | 114.88 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 420.965 Lei | 559.530 Lei | 571.701 Lei | 496.761 Lei | 391.809 Lei | 270.269 Lei | 193.752 Lei | 197.154 Lei |
Lichiditate curentă
3.43
Lichiditate imediată
3.43
Pondere active imobilizate
13.28%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.43 | 18.99 | 22.23 | 6.9 | 129.26 | 28.89 | 65.95 | 40.35 |
| Lichiditate imediată | 3.43 | 18.99 | 22.23 | 6.9 | 129.26 | 28.89 | 65.95 | 40.35 |
| Pondere active imobilizate | 13.28% | 8.4% | 24.56% | 17.49% | 8.22% | 0.44% | 1.65% | 3.73% |
| Pondere active circulante | 86.72% | 91.6% | 75.44% | 82.51% | 91.78% | 99.56% | 98.35% | 96.27% |
©Firme.ro