Companie
Detalii identificare
Nume firmăLA FORJA INDUSTRIES S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 32084336 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2446/2013
EUIDROONRC.J12/2446/2013
Data înființării31.07.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
2511
Această clasă include:
-fabricarea de structuri metalice pentru construcţii şi părţi componente ale acestora (turnuri, stâlpi, grinzi cu zăbrele, poduri etc.) -fabricarea de structuri metalice industriale (structuri pentru furnale, pentru echipamente de ridicat şi manevrat, etc.) -fabricarea de construcţii prefabricate din metal: -barăci metalice, elemente modulare pentru expoziţii etc. Această clasă exclude: -fabricarea părţilor componente pentru cazane navale sau pentru cazane industriale,
2530 -fabricarea dispozitivelor pentru asamblarea liniilor de cale ferată,
2599 -fabricarea secţiunilor de nave,
3011
-fabricarea de structuri metalice pentru construcţii şi părţi componente ale acestora (turnuri, stâlpi, grinzi cu zăbrele, poduri etc.) -fabricarea de structuri metalice industriale (structuri pentru furnale, pentru echipamente de ridicat şi manevrat, etc.) -fabricarea de construcţii prefabricate din metal: -barăci metalice, elemente modulare pentru expoziţii etc. Această clasă exclude: -fabricarea părţilor componente pentru cazane navale sau pentru cazane industriale,
2530 -fabricarea dispozitivelor pentru asamblarea liniilor de cale ferată,
2599 -fabricarea secţiunilor de nave,
3011
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria constructiilor metalice si a produselor din metal, exclusiv masini, utilaje si instalatii
Obiect activitateFabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice
Informații de contact
AdresaGhioceilor nr. 31, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
2.096
Profit (Lei)
-169.030
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.096 | -169.030 | -14.086 | 931.902 | 428.841 | 502.512 | -549 | 1 |
| 2023 | 44.779 | 251.165 | 20.930 | 1.586.621 | 438.854 | 1.316.247 | 168.480 | 1 |
| 2022 | 90.182 | 0 | 0 | 1.630.729 | 951.024 | 597.021 | -82.684 | 1 |
| 2021 | 203.774 | 45.887 | 3.824 | 1.614.112 | 972.487 | 593.220 | -48.405 | 1 |
| 2020 | 46.980 | 0 | 0 | 1.394.854 | 995.234 | 305.328 | -94.292 | 1 |
| 2019 | 726.586 | 1.596 | 133 | 1.348.029 | 1.012.971 | 340.479 | 5.421 | 8 |
| 2018 | 296.831 | 0 | 0 | 873.455 | 490.614 | 386.566 | 3.725 | 10 |
| 2017 | 1.124.350 | 278.828 | 23.236 | 404.933 | 505.333 | 203.423 | 303.823 | 8 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-8064.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.54
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-8064.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-169.030 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -8064.41% | 560.9% | 0% | 22.52% | 0% | 0.22% | 0% | 24.8% |
| Marjă profit brut | 0% | 584.38% | 0% | 23.52% | 0% | 1.22% | 0% | 25.73% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 0% | -94.8% | 0% | 29.44% | 0% | 91.77% |
| Profit net per salariat | -169.030 Lei | 251.165 Lei | 0 Lei | 45.887 Lei | 0 Lei | 200 Lei | 0 Lei | 34.854 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
84007.12 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.03 | 0.06 | 0.13 | 0.04 | 0.54 | 0.34 | 1.59 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 68.26 | 0.57 | 1.35 | 0.43 | 7.32 | 1.95 | 16.1 |
| Durata medie încasare creanțe | 84007.12 zile | 9809.7 zile | 1771.43 zile | 792.03 zile | 1506.62 zile | 97.05 zile | 265 zile | 27.63 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 2.096 Lei | 44.779 Lei | 90.182 Lei | 203.774 Lei | 46.980 Lei | 90.823 Lei | 29.683 Lei | 140.544 Lei |
Lichiditate curentă
0.54
Lichiditate imediată
0.54
Pondere active imobilizate
46.04%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.54 | 0.83 | 0.37 | 0.37 | 0.22 | 0.25 | 0.44 | 0.5 |
| Lichiditate imediată | 0.54 | 0.83 | 0.27 | 0.27 | 0.14 | 0.18 | 0.27 | 0.33 |
| Pondere active imobilizate | 46.04% | 25% | 61.43% | 62.11% | 76.52% | 74.84% | 55.93% | 71.3% |
| Pondere active circulante | 53.96% | 75% | 38.57% | 37.89% | 23.48% | 25.16% | 44.07% | 28.7% |
©Firme.ro