Companie
Detalii identificare
Nume firmăALTAVISTA FUTURE PRODUCTION SRL
Cod unic de înregistrare RO 32157675 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/2542/2013
EUIDROONRC.J23/2542/2013
Data înființării22.08.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9604
Această clasă include:
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de intretinere corporala
Informații de contact
AdresaFloarea Soarelui nr. 7, Oraş Voluntari, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
296.828
Profit (Lei)
-220.879
Număr angajați
3
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 296.828 | -220.879 | -18.407 | 1.154.663 | 54.648 | 76.216 | -997.959 | 3 |
| 2023 | 388.390 | 0 | 0 | 1.009.031 | 118.851 | 94.346 | -777.080 | 3 |
| 2022 | 437.203 | 0 | 0 | 937.021 | 185.448 | 96.846 | -636.302 | 3 |
| 2021 | 670.052 | 154.495 | 12.875 | 785.122 | 136.641 | 77.975 | -558.855 | 3 |
| 2020 | 254.804 | 0 | 0 | 983.098 | 186.625 | 76.610 | -713.350 | 3 |
| 2019 | 418.207 | 55.174 | 4.598 | 838.998 | 74.137 | 124.238 | -634.132 | 2 |
| 2018 | 282.107 | 0 | 0 | 836.528 | 90.527 | 50.769 | -689.306 | 4 |
| 2017 | 222.524 | 0 | 0 | 713.591 | 112.697 | 55.968 | -544.759 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-74.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.13%
Lichiditate curentă
0.07
Viteza rotație active
2.27
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-74.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.13%
Profit net per salariat
-73.626 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -74.41% | 0% | 0% | 23.06% | 0% | 13.19% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 24.06% | 0% | 14.19% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 22.13% | 0% | 0% | -27.64% | 0% | -8.7% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -73.626 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 51.498 Lei | 0 Lei | 27.587 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.27
Viteza rotație stocuri
12.55
Durata medie încasare creanțe
45.27 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.27 | 1.82 | 1.55 | 3.12 | 0.97 | 2.11 | 2 | 1.32 |
| Viteza rotație stocuri | 12.55 | 15.75 | 17.83 | 31.34 | 15.9 | 17.24 | 20.72 | 31.98 |
| Durata medie încasare creanțe | 45.27 zile | 61.25 zile | 30.49 zile | 20.56 zile | 78.84 zile | 33.71 zile | 41.8 zile | 44.71 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 98.943 Lei | 129.463 Lei | 145.734 Lei | 223.351 Lei | 84.935 Lei | 209.104 Lei | 70.527 Lei | 55.631 Lei |
Lichiditate curentă
0.07
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
41.76%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.07 | 0.09 | 0.1 | 0.1 | 0.08 | 0.15 | 0.06 | 0.08 |
| Lichiditate imediată | 0.05 | 0.07 | 0.08 | 0.07 | 0.06 | 0.12 | 0.04 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 41.76% | 55.75% | 65.69% | 63.67% | 70.9% | 37.37% | 64.07% | 66.82% |
| Pondere active circulante | 58.24% | 44.25% | 34.31% | 36.33% | 29.1% | 62.63% | 35.93% | 33.18% |
©Firme.ro