Companie
Detalii identificare
Nume firmăBOLDI S.R.L.
Cod unic de înregistrare3215934 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ08/2058/1991
EUIDROONRC.J08/2058/1991
Data înființării12.02.1993 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Adresastr. Lanurilor nr. 12, Braşov, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
231.973
Profit (Lei)
66.930
Număr angajați
1
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 231.973 | 66.930 | 5.578 | 7.802 | 123.059 | 34.633 | 149.890 | 1 |
| 2024 | 218.537 | 49.833 | 4.153 | 19.354 | 168.339 | 40.648 | 189.633 | 1 |
| 2023 | 203.170 | 79.284 | 6.607 | 7.460 | 86.061 | 206.141 | 284.742 | 1 |
| 2022 | 176.135 | 63.742 | 5.312 | 11.519 | 11.670 | 216.177 | 216.328 | 1 |
| 2021 | 166.262 | 80.434 | 6.703 | 11.764 | 0 | 194.350 | 182.586 | 1 |
| 2020 | 138.263 | 60.008 | 5.001 | 7.500 | 0 | 109.652 | 102.152 | 2 |
| 2019 | 160.680 | 3.976 | 331 | 6.797 | 0 | 48.941 | 42.144 | 2 |
| 2018 | 150.666 | 0 | 0 | 20.662 | 0 | 28.840 | 38.168 | 2 |
| 2017 | 142.011 | 51.505 | 4.292 | 6.695 | 0 | 60.205 | 53.510 | 2 |
| 2016 | 137.584 | 41.308 | 3.442 | 4.818 | 0 | 17.844 | 13.026 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
28.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
44.65%
Lichiditate curentă
4.44
Viteza rotație active
1.47
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
28.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
44.65%
Profit net per salariat
66.930 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 28.85% | 22.8% | 39.02% | 36.19% | 48.38% | 43.4% | 2.47% | 0% | 36.27% | 30.02% |
| Marjă profit brut | 29.8% | 23.75% | 39.97% | 37.04% | 49.36% | 44.38% | 3.48% | 0% | 37.27% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 44.65% | 26.28% | 27.84% | 29.47% | 44.05% | 58.74% | 9.43% | 0% | 96.25% | 100% |
| Profit net per salariat | 66.930 Lei | 49.833 Lei | 79.284 Lei | 63.742 Lei | 80.434 Lei | 30.004 Lei | 1.988 Lei | 0 Lei | 25.753 Lei | 20.654 Lei |
Viteza rotație active
1.47
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
37.14 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.47 | 1.05 | 0.7 | 0.77 | 0.86 | 1.26 | 3.28 | 5.22 | 2.36 | 7.71 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 1.45 | 24.47 | 32.18 | 26.76 | 42.65 | 64.33 | 98.48 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 37.14 zile | 17.68 zile | 40.73 zile | 32.55 zile | 33.31 zile | 44.59 zile | 51.23 zile | 55.21 zile | 40.74 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 231.973 Lei | 218.537 Lei | 203.170 Lei | 176.135 Lei | 166.262 Lei | 69.132 Lei | 80.340 Lei | 75.333 Lei | 71.006 Lei | 68.792 Lei |
Lichiditate curentă
4.44
Lichiditate imediată
4.44
Pondere active imobilizate
78.04%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.44 | 2.1 | 27.63 | 18.77 | 16.52 | 14.62 | 7.2 | 1.4 | 8.99 | 3.7 |
| Lichiditate imediată | 4.44 | 2.1 | 8.89 | 18.14 | 16.08 | 13.93 | 6.65 | 1.28 | 8.78 | 3.7 |
| Pondere active imobilizate | 78.04% | 80.55% | 29.45% | 5.12% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 21.96% | 19.45% | 70.55% | 94.88% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro